slzy ve zprávách

Renáta Czadernová natočila vzkaz pro diváky! Všem děkuje za podporu

Štěpán Hrubý
Štěpán Hrubý
Publikováno 25. 6. 2020

Do redakce televize Nova přišlo přes sociální sítě neuvěřitelné množství ohlasů a slov podpory pro moderátorku Renátu Czadernovou. Ta se rozplakala ve studiu Televizních novin přímo při vysílání. Hluboce ji totiž zasáhla zpráva o případu utýraného chlapce, který bohužel nepřežil neurvalé zacházení svého otčíma.

Zpráva o trýznivé smrti malého Marečka nemohla nechat bez reakce nikoho, kdo má srdce na pravém místě. A maminku dvou dětí, moderátorku Renátu Czadernovou, velmi rozrušila přímo při vysílání. Na portálu TN.cz jsme později vydali prohlášení moderátorky, kde pláč ve studiu vysvětluje. To ale ještě netušila, kolik slov podpory se jí dostane.

 

Pod příspěvkem jsou doslova stovky povzbuzujících komentářů. Lidé často píší, že na strašlivou zprávu reagovali slzami – úplně stejně jako Renáta. Další zase nechápali, že ve vypjatém okamžiku dokázala vůbec dočíst text, kterým uváděla následující reportáž.

 

 

 

Množství, a hlavně obsah reakcí překvapil i Renátu. "Chtěla bych vám aspoň touto cestou strašně moc poděkovat za vaši podporu. Já jsem si na Facebooku TN.cz pročítala všechny vaše komentáře a nesmírně mě potěšily. Jsem moc ráda, že je nás tolik, kterým není jedno, co se Marečkovi stalo. Děkuju,“ vzkázala Renáta všem divákům a čtenářům poděkování za mohutnou podporu. A redakce TN.cz se samozřejmě také s poděkováním připojuje.

 

Smutnou zprávu, která Renátu dojala k slzám, najdete zde.

 

GALERIE: Renáta Czadernová

1
/
8
Zdroj: TV Nova
Renáta Czadernová - 5

 

TN.cz