výlety do přírody

Vychytávky na kolo aneb pohodlí a grilování všude na cestách!

Téma:

Jestliže patříte mezi výletníky fajnšmekry, chcete si dát kdekoli dobré jídlo nebo si kdekoli udělat pohodlí, může vás tento článek zajímat. Představíme vám přenosný solární gril a nafukovací pytel, ve kterém si můžete pohodlně odpočinout, jakmile třeba vyšlápnete na kole kopec.

Kdo by neměl rád grilování! Patří k létu odjakživa a proč si svojí oblíbenou pochoutku neugrilovat třeba na takovém cyklovýletě, kdekoli si zamanete. Potřebujete jen gril, vaše dobroty, pečící papír a trochu toho sluníčka.

 

Jídlo nakrájíte ideálně na malé kousky, vložíte na pečící papír do trubice, nastavíte na sluníčko a už vesele grilujete. Bez žádných karcinogenů a při stálém sluníčku máte svačinku hotovou za nějakou půl hodinku.

 

GALERIE: Super vychytávky na kolo

1
/
9
Zdroj: Snow.cz
Vychytávky na kolo - 8

 

Také úklid je pak poměrně jednoduchý. Zkrátka vezmete z trubice pečící papír, vyhodíte, a trubici jen utřete papírovou utěrkou. Trubice navíc po dobu grilování není horká, takže se nemusíte bát, že se spálíte nebo že si nějak ublíží pobíhající děti kolem.

 

Gril je navíc dobře sbalitelný, nezabere moc místa, dostanete ho rovnou s malou černou cestovní taškou a můžete si ho hodit jednoduše přes rameno.

 

 

Abyste si tu svou ugrilovanou pochoutku mohli v klidu vychutnat, proč si nelehnout do nafukovacího pytle. Také jeho „příprava“ je velmi jednoduchá. Máte malý balíček v pytlíčku, ten vyndáte, otevřete nejprve jednu komoru pytle a popoběhnutím nafouknete. Stejně tak provedete s druhou komorou a pak už jen zabalíte tento „lusk“ několika přehnutími.

 

Pytel Lamzac je dělaný ze stanoviny, takže ho jen tak neproděravíte. Leda, že by vám někdo hodně záviděl a pytel vám propíchnul – ani to není problém, na jakoukoli dírku můžete použít klasické lepené na kolo.

 

Výhodou pytle je jeho malé balení, takže se vejde téměř do každého batůžku. Ať už jste na festivalu, u vody, nebo někde v horách, kdekoli si můžete poměrně rychle zařídit pohodlné sezení.

TN.cz