policejní pátrání

Vyděšená rodina už třetí den hledá Johannku (15), pomozte s pátráním

Policejní pátrání - Johanna Amirchanjan
Zdroj: Policie ČR
Martin Klícha
Martin Klícha
Publikováno 26. 8. 2020
Téma:

Už třetí den se pohřešuje 15letá Johanna Amirchanjan z Prahy. Ta v pondělí odešla z domova, následně s ní ale rodina ztratila kontakt a nemá o ní žádnou zprávu. Zoufalá maminka se proto obrátila na policii.

Johannka se v pondělí rozloučila, zamířit měla na Karlovo náměstí. Naposledy mluvila s babičkou, pak s ní ale rodina ztratila kontakt. Vyděšená maminka se proto obrátila na policii.

 

"Hledáme ji už třetí den. Jsem zoufalá," popsala maminka pro TN.cz s tím, že byla Johanna ještě v pondělí odpoledne aktivní na sociálních sítích.

 

Pražští policisté ve středu odpoledne informovali, že Johannu naposledy svědci viděli u lékaře. "Nosí dioptrické brýle. V době odchodu měla na sobě černé džínové kalhoty, bílý rolák s černými vodorovnými pruhy a na hlavě červenou kšiltovku," připojila popis oblečení pohřešované teenagerky policejní mluvčí Violeta Siřišťová. Doplnila, že v minulosti dívka ještě nikdy neutekla.

 

Patnáctiletá Johanna je z Prahy, měří kolem 160 centimetrů, je hubené postavy, má černé vlasy a hnědé oči. Působí na svůj věk.

 

 

V případě, že byste o jejím pohybu cokoliv věděli, kontaktujte linku 158, informace můžete také předat na jakékoliv policejní služebně.

Související témata:
TN.cz