pohádkové bohatství

Výherce 1,4 miliardy rozdýchává šok. O výhru už se přihlásil

Výhra
Zdroj: Getty Images
Ilustrační foto
Téma:

Šťastlivec, který v pátek vyhrál v loterii Eurojackpot téměř půl druhé miliardy korun, se o svou výhru už přihlásil. Její vyplacení chce řešit až v pondělí. Informoval o tom deník Blesk.

Velké štěstí se v pátek usmálo na Čecha, který vyhrál 1,4 miliardy korun v loterii Eurojackpot. V sobotu odpoledne se o svou výhru přihlásil, řekl pro deník Blesk mluvčí Sazky Václav Friedmann.

 

Friedmann rovněž potvrdil, že zná jeho identitu, vzhledem k tomu, že si vsadil online přes internet. "Výherce ze hry Eurojackpot vsadil prostřednictvím internetu na portálu www.sazka.cz. Vsazení online je možné pouze po řádné registraci zákazníka, který uvede jméno, příjmení, rodné číslo, email a bankovní spojení. Sazka proto identitu výherce zná," uvedl Friedmann.

 

 

 

Vyplacení výhry chce výherce řešit až v pondělí. "Výherce nás už dnes odpoledne kontaktovatl a po dohodě s ním budeme v pondělí řešit proces výplaty výhry, do té doby si chce vše rozmyslet a alespoň trochu zpracovat skutečnost, že se stal miliardářem," dodal mluvčí Sazky.

Související témata:
sei TN.cz