pohádkové bohatství

Sazka řekla, kdo si přišel pro 123 milionů! Je to mladík z Moravy!

Téma:

Ve středu dopoledne si zhruba 30letý muž z jižní Moravy přišel do sídla Sazky pro více než 123 milionů korun, které vyhrál v loterii začátkem března. Štěstí se na něj neusmálo poprvé, již v minulosti u Sazky vyhrál 180 tisíc korun.

Přibližně třicetiletý muž z jižní Moravy je zřejmě dítětem štěstěny. Už podruhé se mu podařilo vyhrát v loterii spoustu peněz - tentokrát se stal rovnou multimilionářem. Začátkem března mu tiket z Euromilionů přinesl výhru 123 322 830 korun, tj. šestou nejvyšší částku v historii českých loterií.

 

Ve středu dopoledne dorazil do sídla společnosti Sazka, aby si své peníze vyzvedl. "Výherce strávil v Sazce přibližně dvacet minut, během kterých nám ochotně vyplnil i speciální dotazník pro nové milionáře. Mohu tedy říci, že se jedná o svobodného a bezdětného muže, který pravidelně sází už osm let a bude se Sazkou hrát dál i po této astronomické výhře," uvedl ředitel komunikace Sazky Václav Friedmann.

 

 

Čerstvý milionář se Sazce pochlubil, že prvním využitím nově nabytého pohádkového jmění bude nákup nového auta. O dalších plánech se bude teprve se svou nejblížší rodinou pečlivě rozhodovat.

 

Muž při vyzvednutí výhry využil možnosti odnést si rovnou 250 tisíc v hotovosti. Zbylé peníze mu Sazka pošle na bankovní účet. V tomto roce se díky hrám Sazky stalo milionáři už 37 lidí, nejvíc ve hře Sportka. Celková částka činí přes 321 milionů, více než třetinu z toho tudíž obdržel mladý Jihomoravan.

 

 

Jedná se o šestou nejvyšší výhru v historii Sazky. Největší obnost získal výherce v roce 2015, kdy se mu podařilo vyhrát bez mála 2,5 miliardy korun.


ČTĚTE TAKÉ:

Sázíte? Kolik milionů by vám stačilo ke štěstí?
Inspirující seznam: 5 nejbohatších sympaťáků světa se zlatým srdcem

sei TN.cz