Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 13. 11. 2018

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Jitka Vodrážková, Rakovník představují v posledních letech v USA velký trend v oblasti aktivní zábavy.
Díky otevření HOP Areny v Čestlicích se Česká republika řadí mezi několik málo trampolínových center vybudovaných v Evropě.
Jen HOP Arena, součást americké rodiny parků Summit, umí nabídnout to nejlepší.

Skákání na trampolínách je populární aktivita, která spojuje AKTIVNÍ ODPOČINEK s moderními prvky, jako je PARKOUR a FREE RUNNINING.

PRAVIDELNÉ LEKCE nebo SKÁKÁNÍ POD VEDENÍM TRENÉRA jsou nejen VHODNÝM DÁRKEM PRO VAŠE DĚTI, ale také příležitostí se v parkouru a free runnining zdokonalit.

Nabízíme 12 různých atrakcí a 91 parkovacích míst!

Maxiskok - Akrobatické skoky! Výskoky na vysoké zdi!

Cesta Ninja bojovníka - Tři trasy, tři náročnosti, tři bojovníci. Zvládni trasu za nejkratší čas, ale nezapomeň - země je láva!

Basketbal – Teď přichází ta pravá zábava! Skákat na trampolíně a trefovat se do koše není hračka. Vyzvi svého protivníka v počtu vhozených košů, kurty máme dva.

Trampolíniště – Skákej na své trampolíně, až získáš odvahu, zkus přeskočit na další a další a další trampolínu. Kolik trampolín přeskáčeš, než se ti zamotá hlava? Odvážnější mohou trénovat seskoky a výskoky na trampolínové boxy.

Lezecká stěna – Zkus vylézt až nahoru! U nás se nemusíš bát, protože padáš vždy do měkkého. A po dopadu si můžeš zaplavat i v našem pěnovém moři.

Vybíjená – Že vybíjená nemůže být zábavnější? Vyzkoušej trampolínovou, kde jsou úskoky zábavnější a střely rafinovanější.

Přehazovaná – Kdo z koho? Cesta k úspěchu vede přes dobře načasovanou obranu. Znemožni protihráči vystřelit a sám pak zamiř za vítězstvím.

Přetlačovaná – Máš-li dobrou rovnováhu, tento souboj tě bude bavit. S bojovou tyčí v ruce smeteš všechny své protivníky z povrchu zemského. Ti si za odměnu zaplavou hanbou v pěnovém moři zpátky na pevninu.

Pěnové moře – Vyzkoušej si ty nejnáročnější triky! Hladký dopad ti zajistí pěnové kostky, kterých tady máme celé moře. A jako bonus - je vážně sranda se z nich dostat zpátky na pevninu.

Hopaskok – Co takhle sprint na naší dlouhé trampolíně? Sprint je výborný nejen pro tvou kondičku, ale bude tě to i bavit.

Hopsaliště – Aby u nás byly malé děti v bezpečí, mají vyhrazeno několik trampolín, kde mohou bezhlavě skákat.

Batoliště - I ti nejmenší si u nás najdou zábavu. Pro děti do pěti let máme speciální atrakci. Než dorostou na trampolíny pro větší, mohou zatím natrénovat pohupování a hopsání na dětských trampolínkách.

Výherci:

Veronika Šarközy, Obořiště.

Martina Boučková, Mělník.

Jiří Tvrz, Duchcov.

Marcela Janálová, Holešov.

Miluše Prchlíková, Soběslav.

Markéta Křelovcová, Stříbro.

Veronika Rušarová, Liteň.

Stanislav Musil Mendelova, Praha.

Vítězslav Huňka, Přerov.

Jitka Vodrážková, Rakovník.
 

Komerční článek