Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

sídlo na prodej

Vyhrál v loterii a pořídil si dům snů. Teď ho můžete mít i vy

Tahle nádhera může být vaše.

Tento dům opravdu vypadá jako dům milionáře. Roy Gibney vyhrál v roce 1998 v přepočtu zhruba 200 milionů korun a za necelých 11 milionů si pořídil v britském Grimsby dům. Ten ho ale omrzel a rozhodl se ho prodat. A pokud máte zbytečných 32 milionů, které potřebujete investovat, může být i váš.

Už při vstupu budete mít pocit, že jste zemřeli a přišli do realitního nebe. V hale se nachází bazén, na jehož dně najdete vítězná čísla. Přesně s nimi totiž Gibney vyhrál svoje miliony.

 

Kromě šesti ložnic v domě najdete i plně vybavenou posilovnu, saunu a vířivku s vlastním vstupem. Pokud jste navíc fanoušci kulečníku, nadchne vás herna, kde je mimo jiné i bar s televizí a projektorem.

 

GALERIE: Vyhrál v loterii, teď prodává dům s výherním číslem

1
/
4
Zdroj: fineandcountry.com
Vyhrál v loterii, teď prodává dům s výherním číslem - 1

 

Pokud by vám i to bylo málo, možná vás zaujmou krbová kamna, která jsou rozmístěna po celém domě, několik jídelen, včetně snídaňové s výhledem na venkovní bazén.

 

Bazén je opravdovým luxusem a samozřejmostí jsou převlékárny, které sousedí se zimním areálem, kde si můžete oddechnout po náročném dni v bazénu nebo posilovně.

 

Nad garáží se nachází pracovna a nesmíme zapomenout na jezero a pozemky s lesy o rozloze 14 akrů. Když se budete procházet po vybudovaných cestách, můžete dokonce potkat pár divokých zvířat, včetně jelena, který se zde často objevuje.

 

Rodák s Grimsby Roy pracoval jako dělník v kovovýrobě, když se na něj usmálo štěstí v Lotto jackpotu. Je vášnivým fanouškem dostihů a dokonce vlastnil hned tři závodní koně. S manželkou a třemi dětmi se nedávno přestěhoval do Skotska, kde podporuje místní fotbalové kluby.

 

 

Se svým bývalým kolegou založil firmu s kovovýrobou a investoval do několika nemovitostí po celém světě. Mezi ty nejzajímavější patří rozhodně jeho vily v Grimsby a ve Skotsku i luxusní sídlo na Kypru.

 

"Když jsem vyhrál, rád jsem si užíval extravagantního luxusu. Dneska už se tolik nepředvádím, ale pořád si tenhle bezstarostný život velmi užívám. Částečně žijeme na Kypru a v Británii. Zároveň si myslím, že je důležité pomoci lidem v nouzi, proto podporuji mnoho charitativních organizací a projektů," svěřil se Grimsby Mirror online.

kik TN.cz