Zkažená dovolená

Výletní loď se změnila v Titanik, chodby zalila voda! VIDEO

Chvíle hrůzy zažili tenhle týden pasažéři luxusní výletní lodi Carnival Dream při plavbě po západním Karibiku. Ve čtvrtek totiž náhle začala ze stěn a stropu crčet voda a chodby plavidla vypadaly jako záběry z filmu Titanik.

Jedna z pasažérek natočila dramatické momenty na video. Na záběrech je jasně vidět, že chodby jsou zaplavené a personál se pomocí kbelíků a dalších nádob snaží vodu zlikvidovat.

 

Za šílenou potopu přitom podle britského Daily Mirroru s největší pravděpodobností nemůže žádná díra v trupu nebo něco podobného, ale závada zabudovaného hasícího systému. Voda nepropláchla jen chodby, ale zničila také na pět desítek kajut.

 

Marla DeAnn Haase, která video zaplavené lodi uveřejnila, uvedla, že po incidentu byli cestující přestěhováni na odpočinkovou palubu, aby se mohli vyspat alespoň na karimatkách.

 

 

Později navíc podle ní naopak na lodi začalo hořet, když vzplál transformátor, který byl po zatopení chodeb dlouho ponořený ve vodě. Žena navíc tvrdí, že při požáru zabezpečení lodi selhalo a nespustil se žádný poplach.

Související témata:
pez TN.cz