REALITY SHOW

S miminkem na ubytovně. Osud se s Evou po Výměně vůbec nemazlil

S miminkem na ubytovně. Osud se s Evou po Výměně vůbec nemazlil
Zdroj: TV Nova
Brabec Martina
Martina Brabec
30.6. 2021 21:45

Ve středu diváci viděli další reprízovaný díl Výměny manželek. Do rodiny vášnivých sběratelů autíček a panenek se dostala Michaela, která si musela zvyknout na tatínka, který je pořád doma. Michaelin manžel naopak chodil do dvou prací. Co se v rodinách během dvou let od vysílání změnilo?

Ve středečním dílu reality show se mohli diváci TV Nova seznámit s početnou rodinou z Plzeňska, a to s Evou (43), Martinem (47), Lucií (23), Michalem (12), Eliškou (8) a Kájou (8).

 

Jejich osudy se promíchaly s rodinou z Mostecka, ve které žila Michaela (28), Ota (40), Michaela Mia (2) a tříměsíční Julinka. Jsou to už dva roky od natáčení této epizody, tak jak rodiny žijí dnes?

 

Michaela na Výměnu vzpomíná ráda a pořad rodinu podle jejích slov semkl. Uvědomila si také spoustu věcí. Jak o druhé rodině Michaela mluví po dvou letech, zjistíte v bonusovém videu na NovaPlus.cz.

 

 

Těžké chvíle naopak zažila sběratelka Eva, která jen těžko zadržovala slzy v očích, když popisovala svůj život v posledních letech. Nedaří se jí v partnerství a trápí jí také zdraví. "Prodělala jsem těžký covidový zápal plic," svěřila se Eva.

 

Přiznala také, že se jí nepodařilo změnit to, co slíbila mezi osmi očima. S manželem se rozvedli a její dcera žije s miminkem na ubytovně. Co všechno si pro Evu osud v posledních dvou letech připravil a zda to ustála, zjistíte v bonusovém videu na NovaPlus.cz.

 

 

Všechny díly z 11. série Výměny manželek můžete sledovat na portálu VOYO. Bonusy z jednotlivých dílů pak najdete na Nova Plus.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz