Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

to vás pobaví

VÝMĚNA: Matka s pěti dětmi se musela učit na kole jako malá!

V tomto díle uvidíme, jak zapadne temperamentní Lucie do života romské rodiny s pěti dětmi. A zda se Nataša dokáže přizpůsobit novému manželovi s vysokými nároky. Dokonce ji donutí naučit se jezdit na kole a to dost originálním způsobem

V premiérové Výměně manželek se tuto středu na Nově představí Nataša (55) a její manžel Láďa (57) se svými pěti dětmi. Na druhé straně pak bude Lucie (31), její manžel Leoš (30) a dvě děti.

 

Nataša, která je zvyklá na výchovu pěti dětí, si v tomto dílu sáhne na samotné dno svých sil. Ač by se zdálo, že výchova dětí je jednou z nejnamáhavějších aktivit, Nataša zjistí, že v jiných rodinách může být i hůř.

 

GALERIE: Výměna manželek - Matka s pěti dětmi si sáhla na dno svých sil!

1
/
26
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: Matka s pěti dětmi si sáhla na dno svých sil! - 1

 

Leošova manželka Lucie je totiž energická a temperamentní žena. Všechny práce, které se u nich v rodině dělají, bere jako samozřejmost. Náhradní manžel Leoš se s Natašou nebude párat a nepřijde mu vůbec divné, že jí uloží velké množství úkolů. A Nataša se bude muset chodu rodiny podřídit.

 

 

Čeká ji cvičení, natírání plotu, roznášení letáků, bude muset zaskočit v hospodě, posekat trávu, naučit se jezdit na kole, a do toho samozřejmě zajišťovat běžný chod domácnosti. Jak si s tím Nataša poradí?

 

Sledujte premiérovou Výměnu manželek už ve středu od 20:20 na Nově. Další díly pořadu najdete na Novaplus

 

hel TN.cz