tohle přehnal

Vynadal ženě, že stojí na místě pro invalidy. Takhle ho uzemnila!

Cameron McMillin
Zdroj: facebook.com
Cameron McMillin
Téma:

Drsný vzkaz nechal kolemjdoucí za stěračem ženě, která zaparkovala na místě pro postižené. Netušil ale, jaká je skutečně pravda. Reakce ženy ho posadila na zadek.

Za strážce pořádku a spravedlnosti se nejspíš prohlásil člověk, který viděl odcházet dvě ženy od auta, které zaparkovalo na místě určeném pro invalidy. Rozhodl se, že to tak nenechá a ženám pořádně vyčiní. Tento vzkaz jim nechal za stěračem:

 

"Dámy, nezdá se, že by některá z vás byla postižená. Je zklamáním vidět, jak se tady u Rocklinské základky zneužívají místa pro postižené. Prosím, nechejte toto místo volné lidem, kteří měli méně štěstí než vy. Děkuji."

 

GALERIE: Cameron Mcmillin

1
/
3
Zdroj: facebook.com
Cameron Mcmillin - 1

 

To ale netušil, jak daleko byl od pravdy. Cameron McMillinová, kterou anonym sprostě osočil, reagovala na vzkaz na Facebooku:

 

"Myslím, že teď je řada na mně, abych něco řekla. Ahoj. Moje jméno je Cameron McMillinová. Dnes jste mě rozbrečel, ale to je v pohodě. Ráda bych vás teď informovala o své nemoci, která se jmenuje Ehlersův-Danlosův syndrom.


 

Jedná se o poruchu pojivové tkáně, která mi způsobuje obrovskou bolest kloubů a svalů po celém těle, vykloubení kyčlí, kolen, kotníků a žeber, srdeční arytmii, problémy s orgány, vede k mnohačetným operacím a mnoho dalšího. Nemáte tušení, čím vším si musím každý den projít.


Vím, že jste si udělal úsudek podle toho, co jste viděl, ale všechno není tak, jak se na první pohled zdá. Moje tělo je možná slabé, ale já jsem silná. Příště se, prosím, nejdřív snažte člověka poznat, než napíšete komentář, jako je tento. Lidé s Ehlersovým-Danlosovým syndromem nejsou nikdy slyšet a já to chci změnit. Je čas, abychom získali hlas." 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tahle dívka má smutnou tělesnou deformaci! Před přítelem ji tajila celé dva roky. Jak je to možné?

VYHRÁLA DÍKY NEMOCI?? Nová Miss World má vážný handicap. Podívejte se pozorně na její ruku

mom TN.cz