Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

anketa Souhlasíte?

Šokující verdikt soudu! Je-li žena opilá, není orální sex znásilnění

Orální sex
Zdroj: Profimedia

Orální sex nemůže být klasifikován jako znásilnění, pokud oběť před napadením byla pod tak silným vlivem alkoholu, že o sobě téměř nevěděla, rozhodl soud v Oklahomě poté, co 16letá dívka podala trestní oznámení na o rok staršího chlapce, který ji měl sexuálně zneužít. Důkazy přitom hovořily v její prospěch.

Anketa

Souhlasíte s verdiktem soudu?

Hlasovalo 1268 lidí.
Kolem úst i na zadní straně stehen měla jasný důkaz o tom, že se během opilecké noci odehrálo něco zvráceného. Domněnku 16leté dívce potvrdili i lékaři, kteří na jejím těle našli DNA o rok staršího chlapce. Rozhodla se proto oznámit celou věc na policii, informuje Daily Mail.

 

Rozeběhlo se sice vyšetřování, které mělo za cíl zjistit, co přesně se osudné noci stalo, dívka však neměla kromě odborného posudku lékařů v rukách nic dalšího, co by mohlo pachatele usvědčit.

 

 

Příliš nepomohla ani svědectví kamarádů, kteří popsali, že dívka byla na večírku silně opilá a upadla. Dva chlapci ji pak naložili do vozu 17letého "pachatele", což později mladík i sám přiznal. Tvrdil ale, že dívka se ho rozhodla orálně uspokojit sama a dobrovolně. Případ se tak dostal až k soudu. Protože ale studentka měla v krvi 3,4 promile alkoholu, bylo její tvrzení lehce napadnutelné.

 

Soud po zvážení všech okolností přišel s velmi tvrdým rozsudkem. "Nucená sodomie nemůže nastat, když je oběť tak opilá, že o sobě v době sexuálního aktu v podobě orálního uspokojení téměř neví," rozhodl. Dívka sice byla přesvědčená, že by se k něčemu podobnému neodhodlala ani opilá, protože si však nic z té doby ve skutečnosti nepamatuje, bylo rozhodnutí soudu jednoznačné.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VĚDCI VARUJÍ: Tohle při orálním sexu rozhodně nedělejte! Jinak vám hrozí velké nebezpečí

Bratr zveřejnil milostný deníček své sestry a baví jím celý internet

 

lud TN.cz