zvláštní zvyk

Vypadá o dvacet let mladší. Neuvěříte, čím si udržuje pleť

Stella Ralfini - 2
Zdroj: facebook
Téma:

Stelle Ralfiniové z Anglie (70) lidé tipují minimálně o dvacet let méně, než je její skutečný věk. Co je ovšem ještě více šokující, je způsob, kterým se udržuje mladá. Na obličej si totiž aplikuje vlastní moč.

Některým lidem to zní jako pěkně nechutný zvyk. Stella je ovšem jiného názoru. Zvláštní techniku v péči o pleť začala používat, když jí bylo třicet a studovala medicínu v Indii.

 

Během svého pobytu se jí udělala vyrážka a místní jí doporučili, aby si na postiženou kůži nanesla vlastní moč. Za týden jí vyrážka zmizela.

 

Stella v dubnu prodělala rakovinu kůže. Podle ní vyhrála boj se zákeřnou nemocí pouze díky svému kosmetickému návyku. V květnu podstoupila operaci a minulý měsíc obdržela výsledky testů, které prokázaly, že je zdravá.

 

GALERIE: Stella Ralfini

1
/
7
Zdroj: facebook
Stella Ralfini - 1

 

Po vítězství nad rakovinou se rozhodla, že životu dá druhou šanci a začala opět randit. Po několika nevydařených schůzkách si založila profil na seznamce.

 

"Hodně lidí je v šoku, když zjistí můj skutečný věk. Mohla bych klidně uvádět, že jsem mladší," svěřila se Daily Mirror.

 

Lhát o svém věku však odmítá a za svůj návyk se nestydí. "Moč má ve skutečnosti léčivé účinky. Spousta lidí ji považuje za špinavou, ale není. Je v ní naše DNA a ta ji posiluje," tvdí.

 

 

Podle Stelly stačí aplikovat moč na obličej třikrát do týdne a rychle zaznamenáte výsledky. "Chci inspirovat mnoho lidí, považuji za požehnání, že jsem přežila rakovinu a nyní toho hodlám využít."

 

Moč používali jako dezinfekci již staří Aztékové a nedá na ni dopustit ani zpěvačka Madonna. Lékaři však nepotvrzují, že by moč měla pro člověka zvlášť blahodárné účinky.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Elixír mládí: Tipy, po kterých budete vypadat mladší
Rozlučte se s vráskami. Máme tipy, jak omladit tělo

kik TN.cz