Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Vypěstujte si doma vlastní čerstvé bylinky

V Albertu startuje jarní kampaň, která přinese vše potřebné pro pěstování čerstvých bylinek v bytě.

V Albertu si teď můžete vybrat z celkem 11 bylinek a rostlinek a užít si radost pěstování již od semínka. Nemůže to být už jednodušší. Konvička, miniskleník nebo celý bylinkový set za skvělou cenu? Stačí 15 nasbíraných bodů a můžete začít pěstovat! Za každých 200 Kč nákupu v Albertu získáte 1 bod. Jako dárek získáte na každé sběratelské kartičce 3 již předvyplněné a platné body. S vyplněnou kartičkou máte slevu až 66 %. Stačí se jen rozhodnout, zda budete pěstovat mátu, bazalku, oregano, jahody nebo třeba cherry rajčátka.

Originální herbář

Vše o bylinkách, jejich pěstování a využití v kuchyni najdete na webu www.albert.cz/jaro, kde vás čeká také originálně ilustrovaný herbář se všemi 11 bylinkami a rostlinkami z nové sběratelské akce. V herbáři se dozvíte nejen to, jak se o jednotlivé rostlinky starat, ale navíc získáte užitečné tipy našich babiček a inspiraci, jak bylinky využít v kuchyni. Plakát s originálními ilustracemi z herbáře si můžete stáhnout, vytisknout a pověsit do své voňavé kuchyně.

Bylinkové recepty

Bez nápaditých receptů by to v Albertu přece nešlo! Ke každé bylince nebo rostlince ze sběratelské akce nechybí na webu jednoduché a přitom inspirativní recepty. Vyzkoušíte citronové sušenky s tymiánem nebo domácí ravioly s bazalkovým pestem? V březnovém Albert magazínu najdete také speciál věnovaný bylinkám.

Komerční článek