NOVA CUP

Výzva pouště! To je Sahara Race!

Sahara Race 2019 - 7
Zdroj: TN.cz
Téma:

Cyklistické, běžecké, dětské a noční závody, kempování i koupání. Taková lákadla nabízí blížící se závod Segafredo Sahara Race, jenž se odehraje první srpnový víkend od 2. – 3. 8. 2019.

Akce Sahara Race, jež odstartuje druhou polovinu seriálu NOVA CUP 2019, se uskuteční ve starém pískovém lomu Marokánka nedaleko Hradce Králové. Písek však nebude jedinou výzvou, s níž se účastníci na trase závodu vypořádají. Cyklisté a běžci totiž navážou na dvanáct kilometrů trailů vedoucích v přilehlém lese podél potoka, kde budou přejezdy dřevěných lávek, písečné a štěrkové úseky, uměle vytvořené překážky, hravé sjezdy a výjezdy. Trať díky tomu připomíná populární závody cross country.

Cyklisté a běžci mohou vybírat z krátké a dlouhé trasy, pro sportovně založené rodiny jsou připraveny i týmy. Děti do 12 let se mohou zdarma zúčastnit dětských cyklistických závodů díky sponzorovi seriálu Chupa Chups.

Své využití bude mít i uměle vytvořená vodní plocha, kde se mohou návštěvníci zchladit nebo zrelaxovat.

Program závodu začíná jíž v pátek nočním závodem na zkrácené trase závodu poblíž lomu. Díky pátečnímu programu tu lze i přenocovat. Pro zájemce bude připraven základní komfort v podobě pitné vody a WC.

V rámci startovního balíčku získá dospělý účastník voucher na pivo a limo z havlíčkobrodského pivovaru, italskou kávu a lístky do tomboly s hlavní cenou kávovarem. Dále se v cenách objeví cyklonavigace, nízkotlaký čisticí stroj s bateriovým pohonem či dárkový certifikát na víkendový pobyt do v luxusním hotelu.

Vítězové získají originální trofeje, jež připravují sázavské sklárny. Ty doplní ceny od partnerů seriálu.

Kalendář seriálu NOVA CUP 2019 pokračuje:

03. 08. – Segafredo Sahara Race
14. 09. – Harrachov (ČP XCM)
28. 09. – Mitas Gočárovy schody
05. 10. – ZP 211 Mikulov
29. 11. – Závěrečné vyhlášení (Aldis Hradec Králové)

Podobné informace o závodě naleznete na www.novacup.cz.
 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz