konec svobody

Syn kadeřnice Nečesanému: Slavíme, bouchají bublinky!

Syn napadené kadeřnice
Zdroj: facebook.com, ČTK
Syn napadené kadeřnice a odsouzený Nečesaný

Lukáš Nečesaný, odsouzený za pokus o vraždu kadeřnice, už odečítá poslední dny na svobodě se svou mladou manželkou a dcerou. Pak ho čeká třináctiletý trest. Na náladě mu jistě nepřidal ani výsměšný vzkaz, který mu veřejně přes Facebook poslal syn kadeřnice...

Lukáš Nečesaný by si už - lidově řečeno - mohl začít stříhat metr před nástupem vězení. A ten metr by byl dlouhý nanejvýš jen kolem 60 centimetrů, spíš ovšem mnohem kratší. Ve středu ho odvolací soud definitivně poslal do vězení na třináct let za pokus o vraždu kadeřnice Ludmily B. v Hořicích na Jičínsku.

 

 

Soudce má na vyhotovení rozsudku dva měsíce, ale patrně ani zdaleka nevyužije celou lhůtu. Jakmile dorazí Nečesanému písemný rozsudek s odůvodněním, budou mu zřejmě zbývat jen dny do nástupu do vězení. Sice ještě spoléhal na poslední malou šanci uspět s dovoláním, ale tím nástup do vězení neoddálí.

 

 

Zatímco Nečesaný prožívá zřejmě jedny z nejtěžších chvil v životě, protože ho čeká mnohaleté odloučení od mladé krásné manželky a sotva narozené dcerky, rodina napadené kadeřnice Ludmily B. slaví. A to nejen obrazně, ale doslova.

 

Ještě tentýž den, kdy Vrchní soud v Praze vynesl rozsudek a Nečesaný odjel smutně domů, poslal veselý vzkaz syn napadené kadeřnice Radek. Na Facebooku zveřejnil svoji fotografii s lahví šampaňského v ruce a textem: "ááá slavííme, bouchají se bublinky a posílám pozdravy do Prahy! :)"

 

 

Tříčlenný senát pražského vrchního soudu vynesl verdikt po sedmihodinovém jednání. Soudce Jiří Lněnička mladíkovo odvolání smetl ze stolu a potvrdil tak verdikt krajského soudu, který poslal Nečesaného do vězení na 13 let.

 

Podívejte se na starší rozhovor se synem napadené kadeřnice Radkem B.:

 

Související témata:
tn.cz / gar