Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 12. 2018
Kuriozní nehoda

Z auta se na dálnici sypaly peníze! Chamtiví řidiči způsobili chaos

Zdroj: APTN, DANIELLE SHAH/@dbholden417

Z pancéřového nákladního auta se za jízdy začaly sypat peníze. Ostatní řidiči začali prudce brzdit a zastavovat, aby si peníze nasbírali.

Místo klidného provozu šílenství a nehody. Z auta, které převáželo peníze, se na dálnici v americkém státě New Jersey začaly sypat bankovky. Vše se odehrálo na silnici číslo 3 ve městě East Rutherford, v blízkosti stadionu MetLife, kde hrávají kluby amerického fotbalu New York Giants a New York Jets.

 

Podle policejního kapitána Phila Taormina mělo obrněné nákladní vozidlo bezpečnostní firmy Brink 's zřejmě problém se zámkem na dveřích, píší tvnoviny.sk.

 

Zaměstnanci přepravní firmy běhali mezi auty a snažili se peníze posbírat. Nicméně zavládlo šílenství. Lidé, kteří jeli kolem, vyskakovali z aut a rychle se na peníze vrhali a sbírali si je pro sebe, popsala situaci svědkyně Betsy Richardsová.

 

 

Policie neví, kolik peněz se vysypalo na cestu a kolik se jich ztratilo. Úřady ale vyzvaly lidi, aby peníze, které odcizili, vrátili. Bankovky mohou vrátit a nebudou mít žádné potíže, tedy nebudou obviněni z krádeže.
 

vrl TN.cz