Kuriózní krádež

Z auta zmizely latexové oblečky za 100 tisíc. Policie je bezradná

Další kuriózní krádež řeší pražští policisté. Zatím neznámý pachatel se na konci března vloupal do auta, ze kterého ukradl několik latexových obleků v hodnotě přes 100 tisíc korun. Policistům se jej nepodařilo vypátrat a žádostí o pomoc se obracejí na veřejnost.

Do vozu se zloděj dostal poté, co rozbil zadní okno vozidla, zaparkovaného na pražském Jižním městě. Z něj pak ukradl tašku plnou oblečení. Kromě sportovních oděvů a dvou párů bot v ní mělo být také několik speciálních latexových oblečků vyrobených na zakázku.

 

GALERIE: Z auta v Praze zmizely latexové oblečky

1
/
6
Zdroj: Policie
Z auta v Praze zmizely latexové oblečky - 6

 

Celková škoda byla vyčíslena na více než sto tisíc korun. Policisté předpokládají, že ukradené oblečení může skončit někde v bazaru. Přesto, že policie má k dispozici kamerové záznamy, zatím pachatele nemá a prosí veřejnost o pomoc.

 

Sbírají i poznatky o tom, jestli oblečky někdo nezkoušel prodat v zastavárnách nebo je nenabízel na internetu. "Tyto informace by pak mohly vést k objasnění případu a přijmou je operátoři tísňové linky 158," řekl mluvčí pražských policistů Jan Daněk.

 

 

Za trestný čin krádeže hrozí pachateli až pětiletý trest odnětí svobody.

Související témata:
vbo, Jan Mareš TN.cz