Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

galerie neuvěřitelná proměna

Z baculky se stala opravdu SEXY KOČKA! Její přítel to nerozdýchal

Christine Carter
Zdroj: Instagram

Ještě před rokem a půl vážila Christine Carterová 126 kilogramů. Měla závažné zdravotní problémy a brala velké množství léků. Pak s pomocí lékařů začala hubnout a posilovat. S každým ubývajícím kilogramem ale navíc ztrácela svého přítele, kterému se její proměna nelíbila. Byl tak moc nespokojený, že ji i přes dřívější zdravotní potíže nutil tloustnout.

Christine Carterová musela absolvovat velmi náročnou cestu, aby dosáhla nejen lepších zdravotních výsledků, ale i své vysněné postavy. Ještě asi před rokem a půl vážila 126 kilogramů, brala deset různých léků a každý týden musela chodit na pravidelné lékařské prohlídky. Nyní váží o více než polovinu méně, její zdravotní stav je lepší a ona mnohem veselejší.

 

Nadměrné váhy se nejprve pokoušela zbavit drastickými dietami a bandáží žaludku, informuje Daily Mirror. Podstoupila operaci, během které jí lékaři odstranili 70 procent žaludku. Brzy však zjistila, že jen chirurgický zákrok k trvale štíhlé postavě stačit nebude.

 

GALERIE: Christine Carter

1
/
12
Zdroj: Instagram
Christine Carter - 1

 

"Začínala jsem opět nabírat na váze - jako mnoho pacientů, kteří rychle zhubli tímto způsobem," vysvětluje Christine. Pochopila, že se bude muset snažit o něco víc.

 

Pod vedením osobního trenéra trávila hodiny v posilovně, stravovala se zdravě a začala se cítit lépe. Problémy ale začal dělat její přítel, který se s jejím přitažlivějším "já" nemohl vyrovnat. "Hodně mě kontroloval, říkal mi, co mám nosit, chtěl abych ztloustla," popisuje Christine. "Nesměla jsem nikam ani na krok a nelíbilo se mu, když jsem měla vlastní přátele," dodává.

 

 

Christine se ale do původních tvarů vrátit nechtěla. Byla ráda, že se zbavila zdravotních obtíží. Už ji neunavovala chůze do schodů, měla lepší kondici, nezadýchávala se. "Tím náš vztah skončil - můj bývalý přítel začal být nejistý a žárlivý a já po chvíli pochopila, že tohle není 'zdravý' vztah," popsala Christine.
 

 

S přítelem se rozešli na konci roku 2015. Christine je nyní mnohem šťastnější a sebevědomější. Dostává mnoho pracovních nabídek a muži se za ní otáčejí. Navíc inspiruje a podporuje lidi, kteří se snaží něco se svým zdravím a svou postavou udělat. Na sociálních sítích má více než 26 tisíc fanoušků.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

ŽIVOT TVRĎÁKA: Muž jedl a cvičil měsíc jako The Rock! Podívejte se, co to s ním udělalo

ŠOKUJÍCÍ STUDIE: Tlustý nebo hubený? Vědci zjistili, že za vaší postavou stojí čas, kdy chodíte spát!

lud TN.cz