Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.4. 2016 06:18
pravý smrtijed

Z hvězdy Harryho Pottera je drsný bojovník. Hůlku vyměnil za pěsti

Josh Herdman
Zdroj: FDB.cz, Twitter
Josh Herdman jako Gregory Goyle

Před patnácti lety se do myslí fanoušků filmů o Harrym Potterovi zapsal jako posluhovač slizkého Draca Malfoye. Už tehdy bylo jasné, že z Gregoryho Goyla žádný svatoušek nevyroste, a že nemá problém rozdávat rány pěstí, ukázal i v reálu.

Zahrál si ve všech filmech o čarodějnickém učni Harrym Potterovi a spolu s Dracem Malfoyem a Vincentem Crabbem tvořili nerozlučnou a obávanou trojici. Tehdy možná ještě měl herec Josh Herdman pár kilo navíc, to už teď ale minulostí.

 

"Před pěti lety jsem začal trénovat tradiční japonské umění jiu jitsu a mám černý pásek," svěřil se Josh, ze kterého je dnes bojovník MMA a zápasí v kleci. Poprvé se představil minulý víkend na soutěži Rise of Champions v Londýně. V kleci se postavil proti polskému soupeři Januszi Walachowskému.

 

 

111

GALERIE: Josh Herdman

Zdroj: facebook.com, ROC: Rise of Champions

Josh Herdman - 1

Hodnocení:

 

"Je to surové, vzrušující a nepředvídatelní. Je to o hodně zajímavější než box, i když oceňuji i krásu tradičního boxu," dodal. Nezapomněl ale ani na svou hereckou kariéru, má dokonce vlastního agenta, který mu dohazuje role ve filmu i v divadle.
 

mom TN.cz
Reklama