Děsivá nehoda

Z náklaďáku se při smyku vysypalo na dodávku kamení, dva mrtví

Nehoda kamionu zablokovala Pražský okruh - 5
Zdroj: AKTU.cz
Ilustrační snímek
Petr Zelený
Petr Zelený
3.5. 2021 16:56
Téma:

Neobvyklá nehoda s fatálními následky se stala v pondělí po poledni ve Studénce na Novojičínsku. Kamion tu po problému s kolem dostal smyk a kamení, které vezl, zasypalo dodávku. V ní zemřeli dva lidé.

Děsivá nehoda se stala ve Studénce na křižovatce Matiční a Oderské ulice. "Přibližně 35 minut po 13. hodině řídil 56letý muž z Ostravy náklaďák Man s přívěsem po silnici ve směru na Mošnov, přičemž dostal defekt kola, uvedl soupravu do smyku a převrátil náklad na protijedoucí dodávku," přiblížil nehodu policejní mluvčí René Černohorský.

 

Náklaďák vezl kamení, jehož vysypání mělo pro posádku dodávky fatální následky. V jejím vraku dva lidé zemřeli. Řidič náklaďáku se podle Černohorského zranil lehce a sanitka ho převezla do nemocnice. Alkohol nenadýchal.

 

 

"Silnice II. třídy číslo 464 mezi Studénkou a Novou Horkou je v současné chvíli uzavřena v obou směrech, odklon dopravy provádějí policisté přes ulici Nádražní, na místě se nacházejí všechny složky Integrovaného záchranného systému a vše nadále intenzivně prověřují novojičínští policisté a kriminalisté," uzavřel po 15. hodině mluvčí policie.

 

U Studénky se také před lety stalo jedno z nejhorších železničních neštěstí v dějinách ČR. Připomeňte si kauzu v reportáži TV Nova:

 

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz