A je to venku!

Z nesmělého klučíka sebevědomý gay: Další Tvář je odhalena!

Tvoje tvář má známý hlas 2 - Jan Cína
Zdroj: TN.cz

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas co nevidět odstartuje a na povrch postupně vyplouvají další a další jména soutěžících. Ke čtveřici prvních Tváří přibude nyní další - kdo jste poznal talentovaného herce s duší romantika?

Druhá řada show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje už v srpnu a nadšení diváci horlivě spekulují nad tím, kdo že to utvoří osmičku soutěžících, která se utká o přízeň poroty a srdce diváků.

 

V první epizodě soutěže nejvíce překvapil Jan Nedvěd v podání Petra Rychlého, nyní dostane šanci zaskórovat také jeden Honza. Bude to právě Jan Cina (27), který se nejlépe vžije do kůže slavných hvězd a ovládne Tvář 2?

 

 

Jana mohou diváci znát zejména ze seriálů TV Nova. V Ordinaci v růžové zahradě si zahrál Matyho Povýšila, který pracoval jako pomocník v baru U Čerta. Právě v tomto baru dělala i Lucka v podání Ivany Jirešové, která je další soutěžící Tváře. Vidět jste ho ale mohli i v tanečním seriálu První krok, nebo v jedné epizodě Comebacku.

 

Jan Cína v seriálu Ordinace v růžové zahradě:

 

Se svou hereckou kolegyní Marií Doležalovou, která hrála v Comebacku střelenou Sašu, se ale seznámil ještě před natáčením seriálu. Oba chodili na Pražskou konzervatoř.


GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas 2 - Jan Cina

1
/
6
Zdroj: TV Nova
Jan Cina

 

Jan Cina už téměř deset let žije společně se svým partnerem Petrem Vančurou. Dlouho se spekulovalo nad tím, jestli dojde i na sňatek, to však začátkem letošního roku Jan popřel. Prý prozatímně nevidí důvod, proč by se mělo cokoli měnit. S Petrem jim to takhle vyhovuje.

lud TN.cz