vyhodili ho

Z ostudy kabát: Kandidát na šéfa Zelených se opil a vyváděl! VIDEO

Opilý Jan Šlechta
Zdroj: YouTube.com
Téma:

O tom, že se novým předsedou Strany zelených stal Martin Stropnický, se mluví hodně. Málokdo už ale ví, že měl kandidáta, který mu svým plamenným projevem na sobotním sjezdu pěkně "šlapal na paty".

Strana zelených má konečně svého nového šéfa, kterým se po sobotním sjezdu v Praze stal Martin Stropnický. Jeho zvolení ale předcházely plamenné projevy jednotlivých kandidátů, mezi kterými byl i jeden opravdu nezapomenutelný.

 

Adept na šéfa strany a středoškolský učitel v jedné osobě Jan Šlechta (56) se totiž pořádně opil a začal říkat takové věci, že mu pořadatelé raději vypnuli mikrofon a vyhodili ho ze sálu.

 

To, že tento projev bude opravdu speciální, bylo jasné už od počátku. Z reproduktorů se totiž ozvalo: "Bereme zpět to vykázání Jana Šlechty ze sálu. Může zde rovněž vystoupit se svým pětiminutovým příspěvkem.“ A rak středoškolský učitel začal. Poté, co našel pevnou půdu pod nohama.

 

 

"Dobrý večer, vidíte sami, že Strana zelených je pytel blech. Já vám slibuju, že budu ten předseda, kterej chytne zleva pana Stropnického za flígr a zprava pana Štěpánka za flígr a udělá pořádek,“ začal se trefovat do dvou hlavních favoritů voleb.

 

Na celý jeho téměř tříminutový projev se můžete podívat zde:

 

Nic nenechal náhodě a pojistil se proto i proti případným ospalcům. Bylo důležité, aby ho všichni poslouchali. Během projevu proto pěkně důrazně bouchnul do pultíku. Lidé v sále vybuchli smíchy, pořadatelé pronesli poslední varování.

 

"Je to babišovsky korektní, neříct v p*deli, ale v kelu? Tak jsme v kelu,“ nedal si říct Šlechta. Už toho bylo příliš. Řečník byl nejprve zbaven hlasu (sebrali mu mikrofon), a pak vyhozen.

 

 

"Tímto jsi až do konce dnešního dne vykázán ze sálu. Samozřejmě kandidovat můžeš, v tom ti bránit nemůžeme," ozvalo se z reproduktoru. A tak Šlechta mávnul rukou a šel.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Will Smith chce být prezidentem! Neuvěříte, co ho k tomu donutilo

VTIPNÁ GALERIE: Světoví politici jako hvězdy filmových trháků. Budete se válet smíchy!

lud TN.cz