nová zkušenost

Playboy kráska ohromila politiky: Brzy budu jedna z vás! GALERIE

Soraja Sara Vucelic - 3
Zdroj: facebook.com
Téma:

Ačkoli o politice vůbec nic neví, rozhodla se pozměnit svůj životní styl a založit svou vlastní politickou stranu. Jedenatřicetiletá srbská modelka vůbec nepochybuje o tom, že bude úspěšná. Stojí při ní tisíce fanoušků, které nasbírala focením pro pánský časopis Playboy.

Bývalá moderátorka a Playboy modelka Soraja Vucelicová (31) se rozhodla vstoupit do politiky se vší slávou. Zakládá politickou stranu a vyráží do srbských parlamentních voleb. Nevadí jí přitom ani to, že s řízením státu nemá vůbec žádné zkušenosti.

 

"Mám diplom a mohu si vybrat, jaký druh lukrativní práce budu dělat," chlubí se absolventka filozofické fakulty, která vstup do politiky považuje spíše za lákavou výzvu. Vucelicová je přesvědčená, že k nové kariéře jí dopomohou fanoušci, kterých má na sociálních sítích nejméně 300 tisíc.

 

GALERIE: Soraja Sara Vucelic

1
/
12
Zdroj: facebook.com
Soraja Sara Vucelic - 1

 

Aby se mohla přihlásit k dubnovým parlamentním volbám, potřebuje Vucelicová alespoň 10 tisíc podpisů. Protože si uvědomuje, jak dlouhá cesta ji ještě při cestě za slávou čeká, oznámila už fanouškům, že končí s "pařením do rána" a pořádáním večírků, kterými je modelka pověstná.

 

 

Soraja se kromě časopisu Playboy často objevovala i po boku známého brazilského fotbalisty Neymara, se kterým měla v roce 2014 románek, informuje Daily Mirror.

lud TN.cz