galerie odjezd do Izraele

Domy slavných: Žilková se stěhuje za manželem, dům dala k dispozici

Dům Žilkové a Stropnického nabízený k pronájmu
Zdroj: Profimedia, Google Street View
Téma:

Pokud byste chtěli mít stejnou adresu jako Veronika Žilková a Martin Stropnický, máte jedinečnou příležitost. Herečka totiž udělala definitivní tečku za bydlením v Česku a odstěhovala se za svým manželem, který je velvyslancem v Izraeli. Luxusní dům, ve kterém herečka žila, je tak k pronájmu.

Za zhruba pětačtyřicet tisíc měsíčně můžete bydlet jako Veronika Žilková (56) a Martin Stropnický. Herečka nabízí 360 metrový dům v pražském Suchdole k pronájmu. Společně s třináctiletou dcerou Kordulkou totiž odletěla za manželem Martinem Stropnickým (62), který je od listopadu velvyslancem v Izraeli.

 

Bývalé hvězdě pořadu Tele Tele se ale do stěhování příliš nechtělo. Nakonec ale Žilková přeci jen sbalila kufry. "Dohodli jsme se, že to na půl roku zkusíme," řekla pro portál Blesk.cz herečka.

 

GALERIE: Pronájem domu v Suchdole

1
/
9
Zdroj: Svoboda & Williams/ Sreality.cz
Pronájem domu v Suchdole - 1

 

Navíc už dostala nabídku pracovat na půl úvazku v Českém domě v Jeruzalémě za 14 tisíc korun hrubého.

 

Dvoupatrová vila s krytým venkovním bazénem stojí v pražské městské části Suchdol. Na 360 metrech čtverečních najdete obývací pokoj s krbovými kamny, plně vybavenou kuchyň, čtyři ložnice a dvě koupelny.

 

 

V suterénu je technické zázemí, další toaleta a garáž. Měsíční nájemné je podle inzerátu realitní kanceláře 39 500 Kč plus šest tisíc poplatky za elektřinu, vodu a plyn.

pan TN.cz