podrobná studie

Třaskavé téma: Páry se svěřily, kdy se smí před partnerem prdět

Prdění před partnerem
Zdroj: Getty Images
Ilustrační foto
Téma:

Asi každý se v prvních měsících vztahu snaží působit co nejlépe, a tak před partnerem nedělá nic trapného nebo pobuřujícího. Mezi takové věci zadaní lidé řadí prdění, otevřené dveře na toaletu nebo pláč. Kdy podle nich na to uplyne dostatečná doba?

Po jak dlouhé době ve vztahu už je v pořádku před partnerem prdět? A kdy už můžete plakat? Za jak dlouho mu můžete říct, co si doopravdy myslíte o jeho rodině? Na tyto i další otázky odpovídala tisícovka lidí v internetovém průzkumu.

 

V drtivé většině případů začnou s ožehavými činnostmi dříve zadaní muži. Neplatí to pouze v jediné věci - plakání před partnerem. Pro ženy je v pořádku před partnerem brečet po pěti měsících, opačně je to až po jedenácti měsících.

 

Ve dvou případech se muži i ženy shodli. Jde právě o prdění před partnerem, které je podle průzkumu v pořádku po devíti měsích. V průměru po osmi měsících se pak obě pohlaví svěří se svou finanční situací a odhalí všechny své příjmy.

 

 

Mezi nezadanými jsou čísla poněkud rozdílná. Liší se už v tom, že ve většině případů udávají kratší dobu ženy a ne muži, jako je tomu u zadaných. Single ženy nemají problém prohlížet partnerův mobil po půl roce, zatímco muži téměř po dvou letech.

 

Nezadané ženy také možná překvapivě dříve nechávají otevřené dveře na toaletu, když ji používají - po devíti měsících oproti čtrnácti u mužů. Po půl roce ženy odhalí celou svou sexuální historii, muži až po roce a čtvrt. Naopak single ženy později mluví o budoucnosti.

 

 

 

Podle autorů výzkumu, na který upozornil portál Daily Mail, panují rozdíly proto, že nezadaní musí situaci odhadovat, zatímco mnozí zadaní už si tím prošli, případně si to umí představit s konkrétním partnerem. Rozvedení lidé zase v průměru uváděli dřívější data.

TN.cz