Fotky z dovolené

Za fotky nahoře bez chce vévodkyně Kate 40 milionů!

V přepočtu 40 milionů korun požadují britský princ William a jeho manželka Kate po francouzském magazínu. Ten před pěti lety otiskl fotky nahé vévodkyně. William prohlásil, že otištění snímků je pro něj o to bolestnější, že bulvární novináři pronásledovali i jeho matku - princeznu Dianu.

Snímky vévodkyně Kate, jak se opaluje nahoře bez, vyvolaly před pěti lety poprask. Kvůli jejich pořízení a zveřejnění stojí před francouzským soudem šest novinářů a královský pár po nich požaduje vysokou kompenzaci.


"Utajovaný způsob, jakým byly snímky pořízeny, byl pro nás šokující a narušil naše soukromí," zlobí se princ William.


Novináři Kate vyfotili na pozemku vily v Provence, která patří britské královské rodině. Kancelář prince Williama novináře okamžitě zažalovala za narušení soukromí. Fotografové, kteří snímky pořídili, se brání.


"Je jisté, že moji klienti budou zproštěni viny. Vyšetřování nic neprokázalo. Hledají jen obětní beránky, na které svedou vinu," kontruje obhájce fotografů Francois Blistene.Po magazínu Closer žádá královský pár odškodné ve výši 40 milionů korun. Vydavatelství prince Williama obviňuje z pokrytectví, když se jako celebrita snaží získat vysoké odškodné.


Královský pár má ale na své soukromí jiný názor a dalších v přepočtu bezmála 1,5 milionu korun žádá po francouzských novinách Le Provence za otištění snímků Kate v plavkách.
 

pez, Kateřina Kučerová TN.cz