Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

dostal trest

Při sexu dělal to, co většina mužů. Milenka ho ale zažalovala, vyhrála!

sex - ilustrační
Zdroj: Profimedia
Ilustrační foto

Noc plná vášně skončila pro britského lékaře (37) velmi potupně. Při sexu se nechal až příliš unést a milence opakovaně sahal na prsa a to i přesto, že ho prosila, ať to nedělá. Muž ale neposlechl a za tento akt se tak dostal až před soud, který následně prohrál.

Z nadějného lékaře sexuálním násilníkem. Erotické radovánky s vášnivou ženou stály Phillipa Queree (37) pověst. S milenkou se seznámil prostřednictvím seznamovací aplikace, vyspali se spolu na druhém rande, informuje britský The Sun.

 

Jenže při pohlavním styku se nechal Phillip strhnout bujným poprsím své partnerky a vášnivě jí ňadra mačkal i přesto, že ho prosila, ať toho nechá. Po pohlavním styku žena zavolala na Quereeho policii.

 

Tvrdila, že byl natolik agresivní, až jí způsobil modřiny. Navíc ji při sexu tahal za vlasy. "Podle mě není normální, aby vám někdo mačkal prsa," vysvětlovala později žena soudu, proč ho kvůli sexu dostala až na lavici obžalovaných.

 

 

Obhájce se snažil svého klienta bránit tím, že žena nechtěla, aby přestal úplně, jen se měl mírnit. Taktika ale nepomohla a soud muže odsoudil za sexuální útok. Jako trest dostal Queree 180 hodin veřejně prospěšných prací, pět let také bude figurovat v seznamu sexuálních násilníků.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Horor na zadní sedačce: Alena († 15) zemřela po sexu s přítelem! Přivolaná pomoc už byla marná

Řídili jste se při sexu touto radou? Ihned na ni zapomeňte! Může vám hrozit nebezpečí

lud TN.cz