zrádné vysílání

Děti si užívaly sex místo školy! Video vysílaly na Facebook

Sex ve třech
Zdroj: Thinkstockphotos
Ilustrační foto
Téma:

Trojice studentů ze školy ve Wisconsinu má pořádný malér. Puberťáci totiž šli za školu, aby si mohli užívat sexu. Veškeré zábrany přitom odhodili stranou, celé řádění vysílali online přes Facebook. Případem se nyní zabývá policie.

Facebookový profil 14leté studentky z Milwaukee upoutal pozornost nejen jejích spolužáků, ale i kriminalistů, kteří nyní prověřují jeho pobuřující obsah. Dívka se totiž společně se svou o rok starší kamarádkou a stejně tak starým chlapcem oddávala sexu, divoké řádění přitom vysílala živě na sociální síti.

 

Dovádění trojice pak během vyučování na chytrých telefonech sledovali spolužáci, kteří se výborně bavili. "Zjistili jsme, že žáci opustili areál školy a prováděli nevhodné aktivity. Kontaktovali jsme proto ihned příslušné úřady a viníky potrestali," řeklo CBS vedení Školy Baracka Obamy, kam žáci chodí. Jak byli studenti potrestáni, není jasné.

 

 

Policie i s ohledem na to, že se nejedná o první případ podobného zneužití živého vysílání, hledá na profilu dívky další kompromitující materiál. Ne vždy totiž online přenos končí pouze potrestáním viníků.

 

V USA došlo v živém vysílání i ke znásilnění chlapce. Pomocí služby Periscope pak dokonce mladý Francouz spáchal sebevraždu. Provozovatelé Facebooku v minulosti už několikrát upozornili na to, že je mnoho způsobů, jak můžete nahlásit nevhodný obsah na sociálních sítích, včetně příslušného tlačítka u příspěvků.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

NEČEKANÉ: Jaké je nejoblíbenější místo na sex? Neuvěříte, kde si to lidé rozdávají nejradši!

SKANDÁL: Mladá učitelka měla sex se studentkou! Neuvěříte, kde všude ho praktikovaly

lud TN.cz