Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Zachraňte si vlastní kůži!

Future Medicine
Zdroj: FUTURE MEDICINE
Téma:

Novinka českých vědců pro silnou regeneraci kůže i její omlazení. Funguje díky unikátním výtažkům z krve.

Plasmagel je unikátní český přípravek, který v sobě spojuje vlastnosti ideálního pomocníka v péči o poškozenou, porušenou a podrážděnou pokožku a bojovníka proti projevům stárnutí kůže.


Základem tohoto přípravku jsou regenerační vlastnosti přirozených složek živých organismů získaných z telecí krve. Krevní proteiny a plasma jsou totiž zdrojem látek, které podporují regeneraci tkání, včetně pokožky. Za přísných laboratorních podmínek jsou tyto unikátní krevní výtažky vmíchány do jednoduchého gelového základu a vytváří tak výhodnou kombinaci s příznivými účinky na kůži. Díky gelovému základu Plasmagel příjemně chladí, hydratuje a zároveň na pokožce vytváří ochranný film, čímž představuje ideální volbu pro aktivní regeneraci poškozené kůže. Napomáhá také v péči o kůži atopiků, je vhodný pro pokožku namáhanou sluněním, mrazem či na drobné praskliny, odřeniny nebo zhojené jizvy.

Plasmagel se tak stává společníkem pro každodenní péči o narušenou či namáhanou pokožku a lze jej lze také využít v boji proti projevům stárnutí kůže. Opakovanou a dlouhodobou aplikací se pleť omlazuje, vyhlazují se drobné i hlubší vrásky, eliminují se drobné estetické nedokonalosti, zmírňuje se kožní pigmentace a pokožka se vypíná a vyhlazuje.

Plasmagel se aplikuje na vyčištěnou pokožku 2 x denně v tenké vrstvě. Je vyroben bez parabenů a parfemace. Je vhodný pro děti i dospělé. Neváhejte a pořiďte si Plasmagel i do své lékárničky! Příznivcem této unikátní kosmetiky je česká herečka Dana Batulková!

K zakoupení v lékárnách a vybraných eshopech. Více na www.plasmagel.cz

Související témata:
Komerční článek