Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

rodiče zuří

Žáci v šoku: Svého učitele (50) matematiky objevili v pornu!

Scott Sherwood
Zdroj: YouTube.com

Škola v britském Peacehavenu se na svých webových stránkách pyšní sloganem "nejsme běžná škola". Učitel matematiky Scott Sherwood si to zřejmě vyložil doslovně. Po konci vyučování si totiž přivydělával hraním v pornu! Na jeho druhou práci přišla jedna z žákyň, která ho ve filmu pro dospělé poznala.

Školačka si šokující odhalení samozřejmě nenechala pro sebe. O učitelově koníčku se tak brzy dozvěděla celá škola. Fotografie se dostaly i k rodičům, kteří vedení školy hned zasypali žádostmi o učitelovo propuštění.

 

To však zatím na jejich stížnosti nereagovalo. Sherwood se však od provalení celé kauzy ve škole neobjevil. "Řekli všem dětem, aby o tom mlčely. Nevíme, kdy se vrátí," vyjádřila obavy jedna za matek.

 

Učitel začínal na škole jako záskok. Vedení s ním bylo spokojeno a tak mu v průběhu loňského roku nabídlo stálé místo. V té době však ještě nikdo netušil, čím si po nocích přivydělává.

 

Sherwood se měl objevit v několika pornofilmech s homosexuální orientací. V jednom ze snímků pak britští novináři objevili jeho vyjádření, kterým celou věc zlehčoval. "Nějak jsme zapomněli, že nás natáčeli a jen jsme si užívali jeden druhého. Nebylo to příliš profesionální," dodal podle Mirroru.

 

 

Učitel odstartoval svoji "hereckou" kariéru před osmi lety. V té době už přitom učil na jiné střední škole. Za přivýdělkem měl dokonce na nějaký čas odletět do Spojených států, kde účinkoval v několika snímcích.

jva TN.cz