Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

nehoda u Obrnic

Zadržovala slzy. Nikola z videa smrti popsala setkání s andělem!

Nehoda u Obrnic
Zdroj: tn.cz/ facebook
Nikola se svou zachránkyní Ivou S. Jako poděkování přinesla bernardýna záchranáře.

Díky rychlému zásahu Ivy ze Zlína přežila Nikola (24) jízdu smrti, kterou online vysílala i na facebooku. Její kamarádka už tolik štěstí neměla, při nehodě u Obrnic zemřela. Přeživší dívka své zachránkyni nyní (tři měsíce po nehodě) osobně poděkovala a setkání to bylo opravdu emotivní.

Jsou to už tři měsíce od chvíle, kdy lidé v přímém přenosu na sociální síti šokovaně sledovali zběsilou jízdu dvou dívek na Mostecku. "Už jedeme 120, během chvilky… 140!“ hlásila kamarádům ve videu vesele Nikola. Pak ale následoval náraz. Dívky se vybouraly jen kousek od Obrnic.

 

Záznam na facebooku ale běžel dál. Kamarádi a známí dívek s hrůzou sledovali následky nehody. Po chvíli se ozval hlas ženy, která rychle přispěchala na pomoc a mimo jiné se snažila uklidnit zraněnou dívku. Iva S. byla u Nikoly až do příjezdu sanitky.

 

 

Nikola na rozdíl od své kamarádky nehodu přežila, své zachránkyni ale chtěla osobně poděkovat. Jak informuje Blesk, povedlo se jí to až po třech měsících. Nyní deník přináší její zpověď, setkání obou žen bylo velmi emotivní.

 

 

"Když jsem vystoupila z auta, objala mě a já jí poděkovala. To bylo moc hezké,“ řekla Blesku Nikola. "Bavili jsme se spíš o tom, jak se nám teď daří. Jaké to bylo, bojovat s nechtěnou popularitou. Zkušenost máme obě. Chtěly jsme se víc poznat,“ dodala. Během setkání se obě pokoušely zadržovat slzy.

 

 

Tatínek Nikoly přinesl Ivě kytici. Je jí nesmírně vděčný, že jako anděl strážný stála při jeho dceři a bojovala o její život. Sama Nikola přinesla Ivě jako poděkování plyšového bernardýna záchranáře. Nyní se chce setkat i s mužem, který jí podobně jako ona poskytl první pomoc.

 

Život druhé dívce (řidičce) už bohužel nezachránil nikdo, její stav byl až příliš vážný. V rychlosti přes 140 kilometrů v hodině narazila vozem do dřevěné protihlukové stěny. 

 

Reportáž o nehodě u Obrnic. Expert o nejhorších chybách při jízdě v autě smrti:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Nikola, která přežila děsivou jízdu u Obrnic: Přestala slyšet a bojí se setkání s matkou Nikoly B. († 21)!

Nikola V. z videa smrti je teď celebritou: Lidé ji milují a chtějí od ní podpis!

lud TN.cz