minulé životy

Záhada: Lukášek (5) je převtělená žena z roku 1993!

Převtělení
Zdroj: YouTube.com
Luke tvrdí, že je převtělená černoška Pam Robinsonová
Téma:

Chlapeček matce od doby, co začal mluvit, vypráví, že byl třicetiletá žena, která v roce 1993 zemřela při požáru. Přestože o této tragédii nikdy neslyšel, dokázal ji popsat do nejmenších detailů.

Teprve pětiletý Luke Ruehlman z Cincinnati v Ohiu je přesvědčený, že byl v minulém životě třicetiletá černoška Pam z Chicaga, která zemřela v roce 1993 při požáru hotelu Paxton.

 

Podle chlapečkovy maminky Eriky všechno začalo, když začal Luke mluvit. Všemu říkal Pam a vypadalo to, že je tím jménem úplně fascinovaný. Pak z něj vypadlo: "Když jsem byl holka, měl jsem černé vlasy." Nebo: "Takové náušnice jsem taky nosil."

 

Když se dítěte rodiče zeptali, kdo má být Pam, řekl jim, že to byl dřív on. "Býval jsem Pam, ale pak jsem umřela. Pak jsem šel do nebe, viděl jsem boha a ten mě poslal zpátky na Zem. Když jsem se probudil, byl jsem miminko a dali jste mi jméno Luke," řekl šokované Erice.

 

 

Luke jí také řekl, že ve svém předchozím životě coby Pam bydlel v Chicagu a popsal jí detaily své smrti. Erika v knihovně propátrala staré noviny a zjistila, že v roce 1993 zemřela při požáru chicagského hotelu Paxton jistá Pamela Robinsonová.

 

V televizní show Duch v mém dítěti potom Lukovi ukázali stránku s desítkami fotek třicetiletých černošek, neomylně ukázal na Pamelu Robinsonovou. To Erice stačilo, aby vyhledala její rodinu, aby se o Pam dozvěděla víc.

 

Zjistila, že stejně jako její syn milovala Stevieho Wondera a hrála na piano, i když Luke má zatím jen to dětské. Při požáru hotelu Paxton zemřelo celkem 19 lidí.
 

hel TN.cz