Kauza ze Slovenska

Záhada mrtvoly u vraku auta. Z vraždy policisté obvinili nebožtíkova syna!

Petr Zelený
Petr Zelený
Publikováno 12. 1. 2020
Téma:

Záhada mrtvého muže, jehož tělo na východním Slovensku leželo u ohořelého auta, má děsivé rozuzlení. Policisté zjistili, že Imrich (57) je obětí vraha. Z činu obvinili jeho jednatřicetiletého syna.

Ve vesnici u východoslovenského Bardejova se o tragédii mluví už od konce prosince, kdy se stala. Nyní policisté oznámili, že staršího muže někdo zavraždil a že obvinění si vyslechl jednatřicetiletý muž, také Imrich.

 

Podle informací televize Markíza by mělo jít o syna zavražděného. "Vyšetřovatel krajského ředitelství policie vznesl obvinění proti jednatřicetiletému Imrichovi pro zvlášť závažný zločin vraždy," informovala policejní mluvčí Jana Ligdayová.

 

Ohořelé auto a u něj spálené mužské tělo objevili svědci 29. prosince ráno na polní cestě asi kilometr od obce, kde dotyčný bydlel. Pitva potvrdila, že Imrich zemřel po úderech do hlavy. A auto pachatel podpálil, aby zahladil stopy.

 

 

Imrich starší pracoval na místní radnici a jeho sousedé se nyní k tragédii nechtějí vyjadřovat. Podle Markízy Imricha před časem opustila manželka. Pokud případ skončí u soudu, hrozí obviněnému až dvacetileté vězení.

pez TN.cz