galerie Co se jí stalo?

Záhadná smrt! Tělo krásné tanečnice našli až po 12 hodinách

Mrtvá tanečnice Stacey Tierneyová
Téma:

Od poloviny prosince vyšetřuje policie v Melbourne záhadnou smrt britské turistky Stacey Tierneyové, která si v jednom ze striptýzových klubů přivydělávala jako tanečnice. Tělo mladé ženy našli 19. prosince ráno, až 12 hodin po smrti. Večer se v klubu bavila s neznámými muži, které se zatím policii nedaří vypátrat.

Devětadvacetiletá žena původem z Manchesteru žila několik měsíců v Austrálii, kde si přivydělávala jako tanečnice ve striptýzovém klubu a jako instruktorka fitness. Podle fotografií, které sdílela na sociálních sítích si život na australském pobřeží užívala.

 

17. prosince se svým kolegům v práci svěřila, že se necítí příliš dobře. O dva dny později, když ráno 19. prosince přišli zaměstnanci striptýzový klub otevřít, našli uvnitř mrtvolu mladé Britky. Podle koronera zemřela 12 hodin před nálezem těla.

 

GALERIE: Mrtvá tanečnice Stacey Tierneyová

1
/
8
Mrtvá tanečnice Stacey Tierneyová - 3

 

Stacey večer před svou smrtí po zavíračce slavila v klubu s neznámými muži. Podle webu Daily Mail ve chvíli, kdy dívka zemřela, z klubu utekli. Policie po totožnosti mužů pátrá. Přátelé dívky se obávají, že Stacey byla zavražděna.

 

"Jak jsem slyšela, že zemřela, hned jsem se ptala, jestli byla zavražděna. Tuším, že něco není správně," řekla Daily Mailu kamarádka mrtvé ženy Briar Roseová. Zůstat s cizími muži po zavíračce v klubu prý vůbec neodpovídalo povaze mrtvé ženy.
"Bylo zdravá. Drog se ani nedotkala a život milovala, určitě by si ho sama nevzala," diví se přítelkyně mrtvé.

 

 

Když se o jejím úmrtí dozvěděl bývalý přítel, poslal Stacey dojemný vzkaz. "Ráno jsem se po probuzení dozvěděl strašnou zprávu. Seděl jsem a sledoval východ slunce nad Indonésií. Moje bývalá přítelkyně, se kterou jsem byl 6 let, zemřela. Slova nemohou vyjádřit, jak jsem z toho zničený. Odpočívej v pokoji Stacey. Vždycky tě budu milovat," napsal na Facebook bývalý přítel dívky Matthew Girvan.

 

Policie potvrdila, že k vyšetřování přizvala také detektivy z oddělení vražd. Příčiny úmrtí snad pomůže objasnit nařízená soudní pitva.
 

vbo TN.cz