Co se stalo?

Záhadná smrt! Známou zpěvačku našli v autě utopeném v Dunaji

Zesnulá zpěvačka Anca Pop - 8
Zdroj: Instagram
Anca Pop
Téma:

Policie vyšetřují záhadné úmrtí oblíbené zpěvačky na jihozápadě Rumunska. Třiačtyřicetiletá Anca Pop byla nalezena v autě, které skončilo v Dunaji. Co se stalo, policisté zatím nevědí. Zpěvačka výrazně prorazila minulý rok. Oblíbená byla hlavně v Japonsku.

Že je něco špatně, zjistila sestra rumunské zpěvačky, když Anca nedorazila v neděli večer domů. Proto se obrátila na policisty, kteří začali po ženě pátrat, uvedl web People.com s odkazem na reportéry agentury AP.

 

Vůz i se zpěvačkou našli havarovaný v Dunaji. Žena byla na místě mrtvá. Co se zpěvačce stalo, policisté zatím netuší. Její fanoušci truchlí a pod jejím posledním příspěvkem na instagramu přibývají smutné vzkazy. Paradoxně si poslední fotku Anca pořídila na břehu Dunaje.

 

"Je mi to moc líto, Anca byla žena plná života. Svět je teď po jejím odchodu mnohem chudší. Děkujeme, že jsi s námi byla," napsala jedna z fanynek.

 

GALERIE: Zesnulá zpěvačka Anca Pop

1
/
8
Zdroj: Instagram
Zesnulá zpěvačka Anca Pop - 6

 

Rodiče s Ancou krátce po jejím narození emigrovali do Kanady. Z Rumunska se v roce 1987 dostali ve člunu, v němž překonali Dunaj, řeku, která se jí nakonec stala osudnou. Po pádu komunismu se rodina vrátila zpátky do Rumunska.

 

Zpěvačka prorazila vloni s debutovým albem pojmenovaném po ní Anca Pop. Hitem se stalo hlavně v Japonsku, kde byla po vydání alba Anca celebritou. Ve své hudbě kombinovala pop a tradiční balkánskou lidovou hudbu.

 

 

V konzervativním Rumunsku vzbudily pobouření její polonahé fotografie, kterými zásobovala fanoušky na Instagramu, a také přiznání, že žije s ženou.
 

Související témata:
vbo TN.cz