video DOJEMNÝ MOMENT

VIDEO: Ochrnutá dívka překvapila sestřičky. Sama vstala z vozíku

Dívka vstala z invalidního vozíčku
Zdroj: YouTube.com
Téma:

Tohle video je důkazem, že sestřičky v nemocnicích mnohdy berou své pacienty jako rodinu. Podívejte se na reakci sestřičky, když jí dívka, kterou měla na starosti, ukázala neskutečný pokrok ve své rehabilitaci.

Šestnáctiletá Bailey Miller byla celých jedenáct dní od pasu dolů ochrnutá. Na příčiny se lékařům nepodařilo přijít. Dívka však nečekala na jejich verdikt a poctivě se sestřičkami rehabilitovala. A její snaha se vyplatila. Jak to vypadalo, když její oblíbená sestřička přišla na svou směnu, se podívejte na videu.

 

 

 

"Tohle je video, kdy jedna z jejích oblíbených sestřiček přichází do práce a neví, že Bailey začala ten den chodit." napsala k videu dívčina matka Becky. Sestřička sice nejdříve polekaně uskočí, za okamžik si však s dívkou padnou dojatě do náruče.

 

 

Baileyin otec řekl, že dívka ještě den předtím neměla v nohách vůbec žádný cit. Komentátoři na portálu Reddit, kde bylo video poprvé zveřejněno, okamžitě skládali poklony sestřičkám, které díky trpělivé práci za mnohdy malý plat dokážou doslova divy.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Obdiv a úcta: Podívejte se, jak neuvěřitelné kousky umí v posilovně lidé bez končetin

VIDEO: Je jako Monika Bagárová, nemá nohu a ráda se svléká. Tato kráska boří hitparády!

jox TN.cz