Trojúhelníkové objekty

Záhadné stavby na Měsíci: Létající talíře a základny, tvrdí ufologové!

Trojúhelníkové stavby na Měsíci
Zdroj: YouTube.com, SecureTeam10
Startují z Měsíce létající talíře?
Téma:

Žijí na Měsíci mimozemšťané? Ufologové zveřejnili další snímky, které mají ukazovat základny měsíčních lidí. Už dříve prý NASA vyfotila létající talíře, které jsou těm na povrchu Měsíce neuvěřitelně podobné.

NASA zveřejnila další snímky povrchu Měsíce, na nichž jsou vidět základny mimozemšťanů. Tvrdí to populární skupina ufologů a konspiračních teoretiků, která na internetu (především na YouTube) vystupuje jako SecureTeam10.

 

Trojúhelníkové struktury mají představovat jakási letiště, na kterých přistávají létající talíře. Nedávno přitom jiné fotky ukazovaly kulaté objekty, které se "vznášely" nad povrchem. To by měly být právě vesmírné lodě, podložili ufologové svou teorii.

 

Jen před třemi lety navíc NASA vyfotila trojúhelníkový útvar, na němž bylo vidět i sedm světelných bodů. Ty by mohly fungovat jako naváděcí dráha pro mimozemské lodě, spekuluje skupina ufologů. Video od soboty zhlédlo už téměř 100 tisíc lidí, kanál odebírá téměř milion uživatelů.

 

 

Teoretici sdružení v SecureTeam10 každý den prohlížejí tisíce fotek NASA. Hledají důkazy existence ufonů a ty nejzajímavější "objekty" pak zveřejňují ve videích. Podle expertů jde o různé stíny a optické klamy.

 

Podívejte se na zmíněné video, v němž ufologové vysvětlují záhadné trojúhelníkové objekty:

 

ČTĚTE TAKÉ:

ZÁHADA domu hrůzy ve Strašicích vyřešena
Proč má smysl věřit na pohádky, anděly a záhady

epa TN.cz