dva smutné případy

Tragický den pro rodiny zmizelých mužů! Policie našla jen mrtvá těla

Dvě rozsáhlé pátrací policejní akce a obě se smutným koncem. Policie ve středu našla těla dvou pohřešovaných mužů z různých případů. Jednoho z nich našli mrtvého na Chomutovsku, druhého na Praze-východ.

Pátrání po muži z Chomutovska má tragický konec. Policie našla muže bez známek života ve středu po 11. hodině, uvedla mluvčí lounské policie Irena Pilařová.

 

Rodina pohřešovala muže od pondělí, na policii se rodina ztraceného muže obrátila včera. Policie prohledávala za použití policejního vrtulníku okolí Chomutova, Jirkova a Vysoké Pece od včerejšího odpoledne.

 

Pátrání bylo úspěšné, nikoliv šťastné. Policie muže našla, mohla však jen konstatovat smrt. Bližší okolnosti tragické události a identitu muže zatím policie tají. Podle policejní mluvčí Ireny Pilařové nemělo jít o cizí zavinění, nařízena je soudní pitva.

 

 

A o vraždu by nemělo jít ani v případu nálezu těla čtyřiadvacetiletého mladíka u obce Bašť na Praze-východ. I v tomto případě kriminalisté zjistili, že se jedná o pohřešovaného muže. 

 

GALERIE: Nález těla na poli

1
/
4
Zdroj: AKTU.cz
Nález těla na poli - 1

 

"Mohu potvrdit, že cizí zavinění bylo předběžně vyloučeno. Probíhají úkony trestního řízení,” sdělila mluvčí policie Vendulka Marečková.


Pohřešovaný muž byl nalezen mrtvý na Chomutovsku:

 

Související témata:
sih TN.cz