policejní vyšetřování

Záhadné úmrtí na Havlíčkobrodsku! Řidič našel u cesty ohořelé tělo

Nález mrtvoly v Plzni - 4
Zdroj: TV Nova
Ilustrační foto
Regina Zajícová
Regina Zajícová
Publikováno 31. 8. 2019
Téma:

Na Havlíčkobrodsku našel řidič v pátek ráno ohořelé tělo. Podle policie leželo na okraji silnice. Mělo by se jednat o ženu. Blízko těla stálo také zaparkované auto. Policie bude nyní vyšetřovat, co přesně se stalo. Pomoci by měla soudní pitva.

V pátek po půl čtvrté hodině ráno projížděl řidič po silnici II/340 mezi obcemi Heřmanice a Pařížov na Havlíčkobrodsku. Najednou u cesty uviděl ležet tělo.

 

"Z jeho oznámení vyplývalo, že na okraji silnice leží ohořelé tělo. Na místo jsme vyslali nejbližší policejní hlídku. Poté na místo nálezu těla vyjel kompletní výjezd služby kriminální policie a vyšetřování z územního odboru Havlíčkův Brod," uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková.

 

Policisté na místě zjistili, že se jedná o ženu neznámé totožnosti. Poblíž místa našli také zaparkované auto. "Kriminalisté místo důkladně ohledali a ve věci provádějí šetření ke zjištění totožnosti nalezené ženy a k tomu, co se na místě odehrálo," dodala Čírtková.

 

 

Zatím není jasné, co úmrtí způsobilo. Vysvětlit by to měla nařízená soudní pitva. Policie k případu podrobnější informace nezveřejnila. 

 

TN.cz