Poznáváte ho?

Záhadné úmrtí: V Olomouci našli tělo muže. Neví se, o koho jde

Pátrání po totožnosti mrtvého muže
Zdroj: Policie ČR / TN.cz
Téma:

V úterý našli u cesty na Olomoucku překryté tělo neznámého muže. Policistům se zatím nepodařilo identifikovat, o koho jde. Fotografie muže i jeho věcí tak zveřejnili a žádají veřejnost o pomoc. Podle policistů by se mohlo jednat i o cizince.

Tělo mrtvého muže našli 1. května v Olomouci u cesty mezi Holicí a Novým Dvorem. Mrtvola ležela v trávě a byla přikrytá modrou plátěnou látkou, takže to vypadalo jako zabalený balík.

 

Podle policistů jde o muže s balkánskými rysy, bylo mu přibližně 30 let, měřil 197 cm a byl atletická postavy, měl krátké tmavé vlasy a podle policistů mohl být cizinec.

 

Galerie obsahuje drastickou fotografii zemřelého muže, která není vhodná pro děti a slabé povahy

GALERIE: Pátrání po totožnosti mrtvého muže

1
/
4
Zdroj: Policie ČR
Pátrání po totožnosti mrtvého muže - 5

 

Na sobě měl muž černé tričko s bílým nápisem "MY ENGLISH IS NOT THE YELLOW FROM THE EGG, černé sportovní šusťáky s třemi světlými lampasy po stranách obou nohavic a plátěné šněrovací boty velikosti 45.

 

 

"Žádáme občany, o poskytnutí jakýchkoliv poznatků, které by mohly vést ke ztotožnění mrtvoly muže. Dále žádáme veřejnost, která si všimla ´modrého balíku´, aby neprodleně kontaktovala nejbližší policejní služebnu nebo linku 158," vyzval policejní mluvčí Libor Hejtman.
 

vbo TN.cz