Smrt v Senici

Záhadné úmrtí! Ve studni našli tělo policisty a jeho sousedky

Studna - ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Studna - ilustrační foto
Téma:

Smrt třicetiletého policisty a jeho o 11 let starší sousedky vyšetřují slovenští policisté. Oba našli v sobotu večer ve studni v Senici na západě Slovenska. Podle webu TVNoviny.sk se zřejmě nejednalo o násilný čin, ale dvojice se ve studni udusila.

Jako první o úmrtí dvou lidí ve studni informovali na facebooku slovenští hasiči. "Hasiči byli před osmou hodinou večer vysláni k pádu dvou osob do studně ve městě Senica. Po příjezdu na místo události bylo zjištěné, že se obě osoby nacházejí asi v pětimetrové hloubce v nedýchatelném prostředí," napsalo Prezidium slovenských hasičů na facebooku.

 

Muže i ženu ze studni vytáhli bez známek života. Přestože se záchranáři snažili, co to šlo, nepodařilo se jej už oživit.

 

Policisté v noci prozradili, že zesnulý třicetiletý muž je policejní vyšetřovatel Obvodního ředitelství policejního sboru Senice. Podle lidí, kteří status na facebooku policistů komentovali, po mrtvém muži zůstaly dvě malé děti.

 

 

"Za účelem stanovení přesné příčiny úmrtí osob byla nařízena pitva. Pověření policista začal ve věci trestní stíhání pro přečin usmrcení," napsali policisté.

 

Podle webu TVNoviny.sk zřejmě nešlo o násilný trestný čin. Muži se ve studni mělo udělat špatně, křikem měl přivolat pomoc a sousedka, která se ho snažila zachránit, se, stejně jako on, ve studni udusila.

Související témata:
vbo TN.cz