Policie prosí o pomoc

Záhadné úmrtí! Romana měla jít k lékaři, tělo teď našli v lese u Písku

Romanu L. našli mrtvou v lese
Zdroj: Policie
Romanu L. našli mrtvou v lese
Téma:

Kriminalisté v Písku vyšetřují záhadné úmrtí jednačtyřicetileté Romany L., jejíž mrtvolu našli 7. září 2019 v místním lese za hotelem Amerika. Policie se obrací na veřejnost se žádostí o pomoc.

"Hledáme svědky, kteří ženu viděli nebo potkali od 22. srpna 2019," uvedl mluvčí jihočeských policistů Jiří Matzner. Ženu naposledy viděli sousedé 22. srpna 2019 ráno při odchodu z domova, údajně byla na cestě k lékaři.

 

Kam nakonec šla, a z jakého důvodu se její tělo objevilo v lese, ale zatím není jasné. "Každý kdo ženu viděl, nebo s ní mluvil, nebo ji potkal ode dne 22. srpna letošního roku, ať kontaktuje policisty na lince 158," žádá policie.

 

Šetření ukázalo, že jde o jednačtyřicetiletou Romanu L. z Písecka. Byla silnější postavy, na hlavě měla lehce prošedivělé vlnité hnědé vlasy sahající až k lopatkám. Na sobě měla květované tričko a tmavé legíny, vedle těla ležela látková béžová taška s logem Penny Marketu.

 

 

Policie pracuje s několika verzemi, co se Romaně mohlo stát. "Žena mohla zemřít nešťastnu náhodou, mohla se v lese zranit, ale kriminalisté zatím nemohou vyloučit žádnou z možných verzí," vysvětlil Matzner, proč policisté potřebují jakékoliv informace o tom, kde se žena pohybovala.

 

GALERIE: Nález těla ženy u Písku

1
/
11
Zdroj: Policie
Nález těla u Písku - 1

ors TN.cz