Bizarní případ

Záhadný tvor na stromě děsil sídliště. Když ho odchytili, nevěřili svým očím

Záhadný tvor na stromě
Zdroj: Facebook
Obyvatele paneláku děsil záhadný tvor
Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
15.4. 2021 19:28
Téma:

Dva dny se obyvatelé paneláku báli otvírat okna, aby jim do bytu nevlezl záhadný tvor. Ten se usídlil na stromě u balkónu a neměl se k odchodu. Musela zasáhnout odchytová služba. Ta se nestačila divit.

Obyvatelé jednoho z paneláků na sídlišti v polském Krakově zalarmovali ochránce zvířat. Na stromě před balkóny se jim totiž usídlil podivný tvor, který působil nebezpečně. Informoval o tom portál Polsat News.

 

"Je to hnědé a už dva dny to klečí na stromě naproti domu. Lidé radši neotvírají okna, protože se bojí, aby se to k nim nedostalo. Přijeďte a odvezte si to," volala vyděšená žena do spolku, který pečuje o zvířata z města.

 

Jeho zaměstnanci se domnívali, že by se mohlo jednat o nějakého nemocného dravce. Oznamovatelka jim ale řekla, že se zvíře spíš podobá leguánovi.

 

 

Pracovníci spolku nejdřív ženě nevěřili. "Kde by se vzal leguán na sídlišti v takové zimě? Roky práce mě ale naučily, že lidé jsou schopní zbavit se jakéhokoliv zvířete," připustil jeden z nich. Ochránci tak k paneláku nakonec dorazili.

 

Už první pohled jim ale prozradil, že žádné zvíře zachraňovat nebudou. Ze záhadného tvora se totiž vyklubal croissant, který pravděpodobně někdo vyhodil z okna. Spolek doufá, že lidé po tomto bizarním případu nepřestanou ohlašovat ohrožená zvířata.

 

Sledujte zpravodajství TV Nova i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy Televizních novin.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
TN.cz