Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.5. 2018 13:51
źďár nad sázavou

Žaneta (14) odešla z domu a hledala ji policie. Dobře to dopadlo

Policie na místě činu - ilustrační foto
Zdroj: TV Nova
Ilustrační snímek

Policie pátrala po 14leté Žanetě ze Žďáru nad Sázavou. Dívka odešla z domova ve středu ráno. Naposledy jí podle svědků lidé viděli odpoledne právě ve Žďáru nad Sázavou.

Policisté teenagerku vypátrali ve čtvrtek na Žďársku. "Dívka je v pořádku. Všem, kteří pátrání zveřejnili, děkujeme," uvedla policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

 

Čtrnáctiletá Žaneta je vysoká přibližně 162 centimetrů, má střední postavu, modré oči a černé, krátké vlasy, na bocích vyholené, vpředu delší kudrnaté sčesané do čela.

 

 

Naposledy na sobě měla oblečené červené tričko s krátkým rukávem s bílým nápisem na prsou, černou mikinu s kapucí s bílo zelenými vzory podobnými graffity se zeleno bílými pruhy na rukávech, černé kalhoty typu legíny. U sebe měla školní batoh černé barvy.

 

"Policisté po dívce vyhlásili celostátní pátrání. Veškeré dostupné informace i s jejím popisem byly předány policejním hlídkám. Do současné doby se však pohřešovanou dívku vypátrat nepodařilo. Policisté po ní i nadále pátrají. Na základě šetření policisté zjistili, že se dívka měla ve středu 16. května kolem třetí hodiny odpoledne pohybovat na území města Žďár nad Sázavou," uvedla dříve Miláčková.

TN.cz