Pomozte s pátráním

Žaneta a Martin zmizeli cestou do školy. Už jsou zpět u rodičů!

Pátrání po osobě
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek

Jihočeští policisté žádali o pomoc s pátráním po dvou studentech, šestnáctiletém Martinovi V. a patnáctileté Žanetě V. Oba ve čtvrtek ráno odešli do škol, od té doby je ale nikdo neviděl. Podle policistů se zřejmě pohybovali spolu. S žádostí o pomoc při pátrání se obrátili na veřejnost.

V sobotu ráno ovšem jména obou teenagerů z databáze pohřešovaných zmizela, policisté je vypátrali. "Oba byli nalezeni v Českých Budějovicích, jsou v pořádku, předali jsme je rodičům," řekl TN.cz v sobotu ráno policejní mluvčí Milan Bajcura.

 

"Oba pohřešovaní se pravděpodobné pohybují spolu, kdy od včerejšího rána nedošli do školního zařízení na Písecku a Strakonicku. Nejsou v ohrožení života," uvedl Bajcura v pátek odpoledne.

 

Šestnáctiletý Martin měří 178 cm, je vysoké hubené postavy, má šedomodré oči, hnědé delší vlasy česané dozadu do culíku s vyholenými stranami.

 

Podle policistů měl na sobě černou mikinu s kapucí a bílými motivy, tmavomodré plátěné kalhoty a černé sportovní boty značky Nike.

 

 

Žaneta měří 160 cm, váží cca 50 kilo, má hnědé oči a hnědé krátké vlasy česané dozadu s vyholenými stranami. Na pravém předloktí má podle policistů větší mateřské znaménko. Na sobě měla hnědou koženou bundu, černé legíny, černé sportovní boty značky Nike a tmavý batoh.

 

"Kdo by měl jakékoli informace k jejich pohybu, ať nás kontaktuje na kterékoli služebně Policie České republiky či přímo na lince tísňového volání 158," žádal Bajcura o pomoc.
 

vbo TN.cz