Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 27.11. 2017 21:12
Praští do toho!

Zásnuby v královské rodině: Princ Harry se bude ženit!

Zdroj: TV Nova

Princ Harry a krásná americká herečka Meghan Markle jsou zasnoubení. Radostnou novinu oznámil světu Harryho otec, princ Charles.

V krátkém prohlášení se také uvádí, že svatba je zatím naplánovaná na jaro 2018, další detaily prý budou k dispozici časem, jak se termín veselky bude blížit.


Princ Harry svou vyvolenou požádal o ruku tento měsíc v Londýně. Poté, co mu Meghan Markle řekla ano, informoval Harry mimo jiné svoji babičku, královnu Alžbětu II. a samozřejmě i další blízké.


O ruku ovšem Harry, který je pátý v pořadí na britský trůn, Meghan požádal až poté, co o záměru si ji vzít informoval její rodiče. Manželé mají žít v Nottingham Cottage v Kensingtonském paláci. Štěstí oběma popřáli i William s Kate, kteří se nechali slyšet, že bylo úžasné Meghan poznat a vidět, jak jsou spolu s Harrym šťastní.


 

O tom, že se zasnoubení blíží, se v poslední době hodně spekulovalo. Nasvědčovalo tomu i to, že se zamilovaný pár ukazoval častěji na veřejnosti. Meghan se po svatbě nestane princeznou, podobně jako Kate by jí měl připadnout titul vévodkyně.

 

16

GALERIE: Meghan Markle a princ Harry

Zdroj: Profimedia

Alžběta II. - 4

Hodnocení:

pez TN.cz
Reklama