exkluzivně ze seriálu

Zásnuby v Ulici! Tereza a David se budou brát. Promluvili o dětech

Téma:

Už ve středu večer se budou v Ulici dít velké věci. Můžete se těšit na netradiční žádost o ruku. Posunout vztah o krok dál se rozhodli David s Terezou.

Minulý rok se na jiné svatbě dali dohromady, teď budou chystat vlastní veselku. David se rozhodl radikálně změnit svůj život. Má novou práci a uvědomil si, že by chtěl mít Terezu po svém boku už napořád.

 

Žádost o ruku bude v jeho podání hodně netradiční. Místo toho, aby se vyznal Tereze do očí, zvolí školní rozhlas. Jaké natáčení zásnub bylo, popsali ve Snídani s Novou představitelé obou postav Patricie Solaříková a Matouš Ruml.

 

"Bylo trošku blbý, že jsme všechno točili odděleně. Jak se naháníme, tak jsme spolu nepřišli do kontaktu. A oni mi nepustili, co Matouš říká, takže já jsem si to musela představovat v hlavě, což je u takhle zásadní scény docela nevýhoda," vzpomínala Patricie.

 

 

Naopak Matouš si natáčení užil. "Mně jako herci bylo dost příjemný, že to nemusím říkat kolegyni do očí, ale do mikrofonu. Ten se mnou spolupracoval velmi dobře a já jsem viděl, že z toho amplionu šlo něco víc," přiznal herec.

 

Zásnuby byly Davidův nápad. "Oznámil, že odchází ze školy, že se rozhodl přijmout nabídku v Rakousku, takže i tohle rozhodnutí bylo pro to odhodlání něco změnit důležité. Jako když chlapi odcházejí do války, tak si tu holku vezmou," smál se představitel Davida. A už teď můžeme prozradit, že na svatbu skutečně dojde!

 

Odloučení bude pro oba dost obtížné, i když David bude v Rakousku trávit jen část týdne. "Pro Terezu je to hrozně těžký, protože byla zvyklá, že se spolu vídají pořád, bydlí spolu, pracují spolu. Ale postava Davida tím nezmizí z obrazovek, protože my budeme skypovat. To je teďka naše nejoblíbenější činnost. To znamená, že Matouš je vždycky někde ve vedlejší místnosti a tváří se, že je v Rakousku," prozradila Patricie.

 

 

A řeč přišla také na děti, v tom mají ale oba herci jasno. "My nechceme točit s dětma. Já doufám, že děti ještě počkají. To ví každý, že točit se zvířátkama a dětma je náročný. Snad to Tereza s Davidem nějakou dobu ještě vydrží a budou si užívat manželský život," doufá seriálová Tereza. "Ale znáš to, z Rakouska na jednu noc domů a je to," naznačil Matouš.

 

Jak celé zásnuby proběhnou? Na to se odívejte už tento týden v Ulici! Předchozí díly si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Žádost o ruku, drsný rozchod, pohřeb i poprask kvůli svatbě. Co se bude dít v Ulici?

Šárka Vaculíková: Co se stane mezi Adrianou a Eddiem? ROZHOVOR

mom TN.cz