Kuriózní případ

Závody zlodějů. V obchodě kradli tři naráz! Přečíslili i zákazníky

Ondřej Špalek
Ondřej Špalek
28.9. 2019 22:35
Téma:

Kuriózní krádež vyšetřují policisté v pražských Letňanech. V supermarketu tam ve stejnou dobu kradli tři muži. Jeden kostky másla a další dva zase prezervativy. Přestože od sebe byli jen pár metrů, navzájem o sobě vůbec nevěděli. Vše zachytily bezpečnostní kamery.

Obchod v Havířské ulici v Letňanech. Přichází muž, ale zákazník to tak úplně není. I když tašku si chystá důkladně. Zřejmě se chystá na velké pečení, másla bere rovnou celý karton. A za chvíli další. Mezitím už ale v obchodě "pracuje" i jeho konkurence. Navzájem o sobě nemají tušení.

 

Muž do nákupního koše nacpal celý obsah stojanu s prezervativy. Volá kumpána a společně pak lup překládají do svého zavazadla. V pozadí je přitom stále položená taška prvního zloděje. Ten přešlapuje opodál a přemýšlí, jestli už má másla dostatek.

 

Milovníkovi másla i dvojici s kondomy se krádež vydařila, zmizeli i s lupem, aniž by obsluha cokoliv odhalila. Přitom bylo v jednu chvíli v supermarketu víc zlodějů než zákazníků.

 

 

 

Z obchodu zmizely věci za dvacet tisíc korun. To ale nebylo všechno. Máslovému zloději se tam zřejmě natolik zalíbilo, že se hned druhý den vrátil.

 

Tentokrát už ho nezajímalo máslo, ale drahý sýr. A hračky. Sebral rovnou dvě stavebnice. "Pokud muže na záběrech poznáváte, nebo víte kde se nacházejí, zavolejte prosím na linku 158," žádá policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

 

Ačkoliv se máslový zloděj s dvojicí zaměřenou na prezervativy nezná, mohou se snadno seznámit. Ve vězení.

Související témata:
pez TN.cz