Nastartujme Česko

Zažijte nezapomenutelné léto v Česku. Máme pro vás tipy!

Glamping
Zdroj: BPR Česko

Opatření ohledně Covidu-19 zasáhla každého z nás. Spousta lidí musela zrušit svou dovolenou u moře a letošní léto tak bude pro většinu neobvyklým. I přes všechna opatření si ale letní dny můžete užít po svém a vytěžit maximum z toho, co krásy Česka nabízí.

Nový portál BPR Česko se rozhodl Čechům ukázat, že nemožnost vycestovat je naopak skvělou příležitostí poznat naši vlast. Jak sami tvůrci zdůrazňují, Česká republika je přeci místem plných emocí, výjimečných míst i zajímavých setkání. Celý portál oficiálně spustí 25. května.


Zážitků nabízí nepřeberné množství a spolupracují především s českými dodavateli a lokálními podnikateli. Třešničkou na dortu jsou poté exkluzivní programy, při kterých se budete moci setkat například s michelinským kuchařem Ondřejem Molinou nebo dakarským veteránem Davidem Pabiškou.

 


Pokud máte rádi větší adrenalin, vyzkoušet si můžete například akrobatický let s Martinem Šonkou – nejznámějším českým akrobatickým pilotem. Před tím si ještě společně zaskočíte na oběd nebo třeba i procházku po Moravské Třebové.


Vyražte taky glampovat! Nevíte, co to znamená? Glamping vychází ze spojení anglických slov "glamorous" a "camping", což společně tvoří "úžasné kempování". Jestli dáváte přednost větší divočině namísto přeplněných hotelů, ale zároveň se úplně nechcete vzdát komfortu, je glamping přímo pro vás. Zkusit můžete třeba domek na stromě.

 


Portál nabízí celou řadu dalších vyžití. Pro hokejové fandy, kteří jsou smutní z letošního předčasného ukončení play-off hokejové extraligy například připravili prohlídku zákulisí extraligové Home Credit arény spolu s kabinou týmu Bílých tygrů. Máte-li chuť si nazout taneční střevíčky, čeká na vás workshop s Lucií Hunčárovou, která tancovala například po boku Lukáše Pavláska nebo Emanuela Ridiho.


"Chceme přispět ke vzkříšení české ekonomiky, podpořit české firmy, potěšit naše zákazníky a přidat něco navíc, to, co se snažíme dělat již 25 let fungování BPR - přidanou hodnotu, kvůli které budou naše balíčky atraktivní a přinesou nezapomenutelné prožitky," dodal za BPR Filip Šimoník.

sik TN.cz